Slovenya, Filistin'i tanıma kararı aldı Slovenya, Filistin'i tanıma kararı aldı
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nin sınav tarihleri ile ilgili takvim sınava katılım sağlayacak adayların gündeminde büyük yer kaplamaya devam ederken, Öğrenciler, AÖF sınav giriş yerleri açıklandı mı? AÖF sınav yerleri ne zaman açıklanacak? sorularına yanıt aramaya başladı. Öğrenciler tarafından heyecanla beklenen 2023-2024 Eğitim yılının AÖF sınav tarihleri yetkililer tarafından yayınlandı. AÖF sınav tarihleriyle ilgili 2024 takvimi şu şekilde;

Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 25-26 Mayıs 2024 tarihlerinde uygulanacağı açıklanırken, Yaz Okulu Sınavının 17 Ağustos 2024 tarihinde uygulanacağı bilgisi verildi.

2024 AÖF Bahar Dönemi finalleri için geri sayım devam ederken AÖF Bahar Dönemi final sınavları tarihleri tek tek açıklandı. Sınavların yaklaşmasıyla birlikte AÖF sınav yerleri de gündem konusu oldu. Sınava katılım sağlayacak adaylar, “AÖF sınav giriş yerleri belgesi açıklandı mı?  AÖF ne zaman açıklanacak?” sorularına yanıt aramaya başladı. Fakat AÖF sınav giriş yerleri ile ilgili henüz net bir açıklanma gelmedi. Konu ile ilgili duyuru gelmesi ile birlikte haber kanalımızda yer verilecektir.

Kaynak: f5haber