Survivor maratonu biraz olaylı bitti gibi konsey. Finalistlerden Batuhan Karacakaya’nın annesi Acun Ilıcalı’ya yüklenip oğlumun hakkını yediniz dedi? Bir hak yenme söz konusu mu?

THY uçağının lastiği patladı THY uçağının lastiği patladı
Orkun Ün: Acun Ilıcalı’nın “Namusumuza laf edeni affetmem” sözlerinden sonra biraz araştırdım olayı. Olur olmadık şeylere bağlıyor Batuhan taraftarları elenmelerini. Biz de zaten her kaybeden suçu başkasına atmakta ustalaşıyor. Kimse kendinde hata aramıyor. Çok değil 3-5 güne söner bu işin yangını,

Savaş Özbey: Nihayetinde halkın attığı mesajlarla belirleniyor bu işler. Niçin hak yeme olsun ki? Bu tip yarışmalarda yapılan tercihlerde sadece en iyi performans değil, başka etmenler de devreye giriyor.

Onur Baştürk: Survivior acemisiyim. Ama yanlış anlaşılmasın, oturup belgesel de seyretmedim. Ama şöyle yorumda bulunayım: Anneler evlatlarının başarısızlığını kabullenmek istemez, o yüzden dramatik bir şekilde durumu fazla abartırlar. Paşa oğulları için yapılmayacak şey yoktur. Burada da buna benzer bir durum var gibi.