• BIST 95.035
 • Altın 281,299
 • Dolar 5,8911
 • Euro 6,4791

  Ankara Valiliği'nden 'terör eylemi gerçekleşecek' paylaşımlarına ilişkin açıklama

  29.11.2018 22:54
  Ankara Valiliği, çeşitli iletişim ve sosyal medya mecralarında "İlimiz merkezi yerlerinde terör eylemi gerçekleşeceği" yönünde paylaşımlar yapıldığını belirterek, bunlara itibar edilmemesi konusunda vatandaşları uyardı. Yapılan açıklamada, "Güvenlik birimlerimize intikal eden bir bilgi ya da duyum bulunmamaktadır" denildi.
  Ankara Valiliği'nden 'terör eylemi gerçekleşecek' paylaşımlarına ilişkin açıklama
  Ankara Valiliği'nden 'terör eylemi gerçekleşecek' paylaşımlarına ilişkin açıklama Ankara Valiliği'nden 'terör eylemi gerçekleşecek' paylaşımlarına ilişkin açıklama Ankara Valiliği'nden 'terör eylemi gerçekleşecek' paylaşımlarına ilişkin açıklama

  Ankara Valiliği'nden yapılan açıklama şöyle:

  Çeşitli iletişim ve sosyal medya mecralarında toplumda korku, panik ve infial yaratmak amacıyla "ilimiz merkezi yerlerinde terör eylemi gerçekleşeceği" yönünde paylaşımlar yapıldığı görülmektedir.

  Söz konusu paylaşımların 2016 yılında yapılan paylaşımlarla birebir benzerlik arz ettiği anlaşılmış olup konu içeriğini teyit edecek nitelikte güvenlik birimlerimize intikal eden bir bilgi ya da duyum bulunmamaktadır.

  Güvenlik güçlerimiz almış olduğu en üst seviyede tedbirler ile halkımızın güven, huzur ve selameti için mesai mefhumu gözetmeksizin bundan önce olduğu gibi bundan sonra da görevini gayretle ifa etmeye devam etmektedir.

  Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

  Kaynak: Haber Kaynağı
  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim