Ev Eşyası Depolama hizmeti almak adına birbirinden farklı nedenleriniz olabilir. Yeni bir eve taşındığınızda, yanınızda götürmek istemediğiniz eşyalarınız olabilir. Ancak ev tadilatı sürecinde eşyalarınızın zarar görmemesi için bu hizmeti  belirli bir süre kullanmak isteyebilirsiniz. Ayrıca bir süre yurt dışına yerleşen kişiler ev eşyalarını depolamak isteyebilirler. Kısacası, sebebi ne olursa olsun, muhtemelen bir ev barındırma hizmeti arıyorsunuz.

Ev aletlerinizi ne kadar süre saklayacağınıza karar verdikten sonra tek yapmanız gereken iletişime geçmek. Deneyimli kurumsal kadromuz, stoklamak istediğiniz ürünleri görüntülemek ve rapor oluşturmak için sizinle iletişime geçer. Eşyaların paketlenmesi firmamız personeli tarafından özenle yapıldıktan sonra nakliye süreci titizlikle gerçekleştirilir. Malların nasıl saklanacağını öğrenenler, bunun nasıl yapıldığını en iyi çalışırken görebilirler.

Eşyaların özelliklerine göre  firma tarafından getirilen özel paketlere konulan eşyalar bir liste halinde listelenmektedir. Amaç sizin ve firma yetkililerinin hangi ürünlerin hangi paketlerde olduğunu bilmeleridir. Kargo depolama hizmeti kapsamında  özel depolara getirilen eşyaları firma personeli tarafından özel kutulara yerleştirilir. Bu süreçte kolilere konulan sandıkların içinde ne varsa seçmen kütüğüne işlenecek. Bunun en büyük avantajı paketinizi ve bagajınızı istediğiniz zaman kolayca bulabilmenizdir. Bu sayede firma çalışanlarına önceden haber vermek şartıyla satın almak istediğiniz malları kısa sürede teslim alabilirsiniz.

Eşyalarınızı bir depoda saklamak kesinlikle pahalı bir iştir. Bu nedenle neleri saklayacağınıza ve neleri atacağınıza dikkatlice düşündükten sonra karar verin. Eşyalarınızın değerini düşünün, gelecekte değeri artacak mı, gerçekten ihtiyacınız olan eşyalar mı? Bu şekilde, tam olarak ne kadar alana ihtiyacınız olduğunu  belirleyebilir ve depolama maliyetlerini azaltabilirsiniz.

Kısa süreli hostinginiz varsa, yani ev tadilatı bitene kadar ev sahipliği yapmak istiyorsanız. Bu durumda önemli olan eşyanın miktarı değil, depolama süresidir. İhtiyaçlarınızı doğru belirlemek size tasarruf sağlayacaktır.

Alacağınız hizmetleri sözleşmede belgelemeniz yeterli olmayabilir. Saklayacağınız eşyalar için hazırlayacağınız listeyi bir sözleşmeye ekleyin, firma ile  imzalayın veya bir rapor hazırlayın. Daha derine inmek istiyorsanız, kutuları numaralandırarak her kutudaki öğelerin bir listesini yapın. Bu listeyi resimlerle sözleşmeye ekleyin ve bir kopyasını saklayın. Bir anlaşmazlık durumunda size yardımcı olacak verilere sahip olmak işinizi  kolaylaştıracaktır.

Depolama sözleşmesi içerisinde bulunması gereken maddeler

Şirket iletişim bilgileri,

Mal kabul ve depolama protokolleri,

Ödeme ve faturalandırma yöntemleri, Alınacak ek hizmet ve maliyetlerin belirlenmesi, Depo kiralama bedelleri, Madde koşulları ve kapsamı, Fesih Koşulları.

1992 yılından itibaren modern hayatın talepleri ve müşterilerimizin artan ev eşyası depolama, yurtiçi nakliye ve şehirlerarası talepleri nedeniyle depolama sektöründeki markamız Depo Burada olarak olarak başlamıştır.

Ankara Eşya Depolama olarak vermiş olduğumuz hizmetler

Depolama

Paketleme

Şehirler Arası Taşıma

Büro & Ofis Depolama

Şehir İçi Taşıma

Evrak Depolama

Nakliye