Seccadeye bastığı fotoğraf tartışma konusu oldu! Kılıçdaroğlu'ndan ilk açıklama Seccadeye bastığı fotoğraf tartışma konusu oldu! Kılıçdaroğlu'ndan ilk açıklama
ABD'li oyuncu Angelina Jolie ve 2021 yılında Türkiye'de çekilen 'Aftersun' filmiyle 'En İyi Erkek Oyuncu' kategorisinde Oscar'a aday gösterilen Paul Mescal, Türkiye ve Suriye'deki depremzedeler için bağış çağrısında bulundu.

ABD'li ünlü oyuncu Angelina Jolie'de sosyal medya hesabından Türkiye ve Suriye'deki depremzedeler için bağış yapılması çağrısında bulundu.

'HAYAL BİLE EDEMEYECEĞİMİZ ACILARI KAVRAMAK ZOR'

Jolie, Kahramanmaraş'ta 15 yaşındaki kaybettiği kızının elini bırakmayan acılı babanın da fotoğrafını ve yardım kampanyası linkini eklediği paylaşımında, "Kalbim Suriye ve Türkiye halkıyla birlikte. Birçok ailenin çektiği hayal bile edemeyeceğimiz acıları kavramak zor. "

"Umarım başkaları da destek vermeyi düşünür, böylece hayat kurtaran çalışmalarına devam edebilirler" ifadelerini kullandı.

'Normal People' dizisindeki rolüyle Emmy Ödülleri'nde 'En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'ne layık görülen Paul Mescal, Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından sosyal medya hesabından depremzedeler için paylaşımda bulundu.

'İMKANI OLAN HERKESİ DESTEK OLMAYA ÇAĞIRIYORUZ'

İngiliz oyuncu, "Türkiye ve Suriye'de olanlar sebebiyle derin bir üzüntü ve acı içindeyim. 'Aftersun' ekibi olarak orada çekim yaptık. İki yıl önce Türkiye'de çok güzel birkaç ay geçirdik. İmkânı olan herkesi, ellerinden gelen her şekilde destek olmaya ve yardım etmeye çağırıyoruz" ifadelerini kullandı.

 

Yönetmen koltuğunda Charlotte Wells'in oturduğu, başrollerini Frankie Corio, Celia Rowlson-Hall ile Paul Mescal'ın paylaştığı Aftersun filminin çekimleri Fethiye Ölüdeniz'de yapılmıştı.