Amazon’un Prime üyelerine özel olarak 2015 yılından beri her yıl tüm dünyada gerçekleştirdiği ve bu yıl Türkiye’de 18-25 Temmuz tarihleri arasında Prime Alışveriş Festivali adıyla düzenlenen yılın en büyük alışveriş etkinliği başladı.

Kılıçdaroğlu, Karamollaoğlu'nu ziyaret etti Kılıçdaroğlu, Karamollaoğlu'nu ziyaret etti
Prime Alışveriş Festivali boyunca Prime üyeleri, elektronikten kitaba, bakım ürünlerinden spor ve outdoor ürünlerine, 28 farklı kategoride yüz binlerce üründe kaçırılmayacak indirimlerden faydalanabilecek.

İndirimlerin yanı sıra Amazon Türkiye, Prime üyelerine eğlenceyle dolu bir alışveriş dönemi de vaad ediyor. Prime Alışveriş Festivali boyunca Amazon müşterileri, Murat Dalkılıç, Vedat Milör, Pascal Nouma, Cem Bölükbaşı ve daha pek çok ünlü isimle unutulmaz deneyimler, hediye ürünler ve binlerce lira değerinde Amazon Hediye Kartları kazanma şansı da yakalıyor.

Yüz binlerce üründe büyük indirimler

Prime Alışveriş Festivali, her ilgi alanına ve ihtiyaca uygun onlarca farklı kategoriye dahil yüz binlerce üründe inanılmaz fırsatlar sunuyor.

Örneğin; bilgisayar kurduysanız ve veya kişisel bakımınıza düşkünseniz ve   çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Prime Alışveriş Festivali kapsamında sunulan avantajlar neler?

Yılın en büyük indirimleri ve alışveriş avantajları Prime Alışveriş Festivali’nde alışverişseverleri bekliyor. Festival kapsamında kullanıcılara sunulan indirim ve avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

Tüm bu fırsatlara ek olarak festival boyunca amazon.com.tr ve Amazon mobil uygulamasından 200 TL ve katları tutarında alışveriş yapan Amazon Türkiye müşterileri çekilişe katılarak,

Birbirinden ünlü isimlerle bu unutulmaz deneyimleri kazanmak için ziyaret ederek çekilişe katılabilirsiniz.

Prime ile gelen Prime Video ve Prime Gaming avantajı

Prime üyeleri, üyelikleriyle birlikte gelen Prime Video ile aralarında Amazon Originals içeriklerinin de bulunduğu geniş bir içerik seçkisini ek ücret ödemeden Prime Video internet sitesinden ya da tablet, akıllı telefon ve akıllı TV’lerindeki Prime Video uygulaması aracılığıyla izleyebiliyor.

Prime Video içerisinde “Zaman Çarkı (Wheel of Time)”, “The Boys”, ve “Tom Clancy's Jack Ryan” gibi Amazon'a özel içeriklerin yanında “Fleabag” ve “The Marvelous Mrs. Maisel” gibi Emmy ve Altın Küre ödüllü dizi ve filmler de yer alıyor.

Son olarak Amazon, Prime ile oyun tutkunlarını da unutmuyor. Prime Gaming ile Prime üyelerine Grand Theft Auto Online, Red Dead Online, FIFA 22 ve League of Legends gibi oyunlarda oyun içi ayrıcalıklar, her ay yenilenen ücretsiz oyunlar ve birçok ünlü yayıncının bulunduğu Twitch.tv’ye ücretsiz abonelik hakkı sunuluyor.

Peki nasıl?

Prime Alışveriş Festivali fırsatlarından yararlanarak alışveriş yapmak ve Prime’ın sunduğu ayrıcalıkları yaşamak için Amazon.com.tr veya Amazon mobil uygulaması üzerinden Prime üyesi olmanız gerekiyor. Prime üyelik programı ayda sadece 7,90 TL’ye sunuluyor. Amazon Türkiye, aynı zamanda henüz Prime üyesi olmayanlara 30 günlük ücretsiz deneme sürecinden yararlanma şansını da tanıyor.

Siz de çekilişe katılmak ve Prime Alışveriş Festivali avantajlarından yararlanmak için ziyaret edebilirsiniz.

İlandır