PlayStation 5 almak isteyenlere güzel haber! PlayStation 5 almak isteyenlere güzel haber!
The Deadline’ın haberi, Mike Flanagan ve Intrepid Pictures CEO'su Trevor Macy'nin (aynı zamanda Netflix'in "Flanaverse" filminin de baş yapımcısı) Amazon Studios ile yeni, özel ve uzun soluklu genel bir TV prodüksiyon anlaşması imzaladıklarını bildirdi. Yeni anlaşma kapsamında Intrepid Pictures, bağımsız yapım evinin Netflix için The Haunting of Bly Manor, Midnight Mass ve The Midnight Club gibi dizileri hazırlamasına benzer şekilde Amazon Prime için yeni diziler ve filmler oluşturacak.

Flanagan ve Macy, Netflix’ten Amazon'a geçişleriyle ilgili yaptıkları bir basın açıklamasında, Netflix’in bu rakibine "uzun süredir hayranlık duyduklarını" söylediler ve Amazon Studios ile Intrepid'in benzer vizyonları paylaştığını hissettiklerini açıkladılar.

Flanagan ve Macy, “Ses getirecek diziler ve içeriklerle ilgilenme kararlılıkları, Intrepid'de taşıdığımız değerler ile uyumlu" dedi. "Markamız olan tür yapımlarını hizmete ve dünyanın dört bir yanındaki izleyicilere sunarken tüm Amazon ekibiyle çalışmayı dört gözle bekliyoruz.”

Şu anda anlaşmadan nasıl projelerin çıkacağı henüz belli olmamakla birlikte, Flanagan ve Macy's Netflix çalışmalarının hayranları yakın gelecekte Amazon’da da benzer hikayeleri görmeyi bekleyebilir.