Altın Boğaz Ödülleri bu sene renkli ve birbirinden özel konukları ağırladı. Sanat ve iş dünyasından geniş katılım olan törende dövme sanatındaki birinci de belli oldu.

Ödül gecesi çok sayıda sanatçının yer aldığı Altın Boğaz Ödülleri 23 Mayıs 2022 tarihinde yapıldı. Dövme sanatının usta isimlerinden Tamara da aldığı ödülle dikkatleri üzerine çekti.

Altın Boğaz Ödülleri Hakkında

Geçtiğimiz aylarda III. Etap olarak yapılan Altın Boğaz ödül töreni çok sayıda ziyaretçiyi bir araya getirdi.  Her sene birbirinden özel konukları ağırlayan ödül töreninde organizasyonun önemli isimleri de yer aldı.

Çeşitli sanat dallarında ve girişimcilik alanında ödüllerin verildiği tören, her sene farklı yerlerde yapılıyor. Etkinlik öncesi katılımcılara davetiye gönderiliyor. İnstagram hesabından da takip edebileceğiniz Altın Boğaz Ödülleri renkli görüntülere sahne oluyor.

Tamara En İyi Dövme Sanatçısı Ödülünü Aldı

İstanbul Nişantaşı’nda stüdyosu olan Tamara, en iyi dövmeci ödülünü alarak bu alandaki başarısını kanıtladı. Dövme modelleri konusunda profesyonel isimler arasındaki Tamara’nın stüdyosu Tattoo Tamara ismiyle Şişli ilçesinde yer alıyor. Geniş bir dövme yelpazesi bulunan stüdyoda siz de kendi istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Tattoo Tamara’da seveceğiniz dövmelerin birçok türünü uygulama olanağı bulunuyor. Henüz karar vermediğinizde kendinize özel danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz. Küçük ve büyük dövme modellerine göre ilerleme kaydedebilirsiniz.

Geçmişte dövme yaptıranların yeniden karar vermeleri daha kolay olurken, ilk kez dövme yaptıracaklar için zorlayıcı bir durum yaşanabilir. Tamara stüdyosunda bu konuda zorluk çeken müşterilerine özel bir koleksiyon sunuyor.

'Gayrimenkul karşılığında vatandaşlık verme' rüşvet ağı ortaya çıktı 'Gayrimenkul karşılığında vatandaşlık verme' rüşvet ağı ortaya çıktı

Tamara Kimdir?

Doğum tarihi 1986 olan Tamara, resim ve stille ilgili eğilimine erken dönemlerde keşfetmiş bulunuyor. Dikkat çeken anlamlı kadın dövmeleri öncesinde stil ve resim eğitimi alan Tamara, dövme eğitimiyle işini profesyonelliğe taşıyor. 

Birçok dilde hizmet sunan dövme ustası,  profesyonel çalışmalarını kısa sürede duyurarak bunu ödülle taçlandırdı. Günümüzde Nişantaşı’nda hizmet sunan Tamara, kişiye özel ideal sonuçları sunuyor. Küçük anlamlı dövmeler, çiçek dövmeleri, kurukafa renkli modeller ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

Binlerce Farklı Tasarım Kadın Dövmeleri

Tattoo Tamara’yı ziyaret etmeden önce hayalinizdeki cilt tasarımını oluşturabilirsiniz. Güçlü kadın dövmeleri popüler seçenekler arasında bulunuyor. Fakat binlerce hayal ürünü tasarımı gerçeğe dönüştürmek için hijyenik ortamı değerlendirebilirsiniz.

İstanbul dövme tasarımlarında benzersiz uygulamalarla dikkat çeken Tattoo Tamara’yı ziyaret etmeden önce iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

Tatto Tamara Anlamlı Kadın Dövmeleri Uyguluyor

Cildinizde kalıcı olarak yer alacak dövmelerde işaretler, süslü görseller, renkli ve siyah desenler bulunabilir. Sevdiklerinizin resimleri, soyut ve somut hayata dair görseller, dijital içerikler ve daha fazlasını Tatto Tamara ile elde edebilirsiniz.

Güvenli bir ortamda dövme yaptırmanın keyfini çıkarmak için rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz. Uzman kadromuzla sizi en iyi şekilde ağırlamayı istiyoruz. Doğrudan gelerek stüdyo ortamını görmek istediğinizde anlamlı kadın dövmeleri seçenekleri de sunulacaktır.

Rezervasyon ve ziyaretleriniz için iletişim adresimiz aşağıdaki gibidir:

Tattoo Tamara: Harbiye, Teşvikiye, Rumeli Cd. No: 55 Daire 8, 34367
Şişli/İstanbul

Tel: +90 530 890 49 79

Email: [email protected]