Fenerbahçe'de sıcak gelişmeler yaşanıyor. Sarı lacivertli ekipte Altay Bayındır konusu gündemden düşmüyor.

Bu sezon Süper Lig'de şampiyonluk hasretini dindirmek isteyen Fenerbahçe lige Gaziantep FK karşısında alınan 2-1'lik galibiyetle start verdi.

Geçtiğimiz sezondan bu yana taraftarların eleştirilerinin hedefindeki isimlerin başında gelen Altay Bayındır bu karşılaşmada yediği talihsiz golle bir kez daha tepki çekmişti.

Öte yandan Fenerbahçe'nin 13 Ağustos Pazar günü sahasında 2-1 mağlup ettiği Gaziantep FK maçının bitiş düdüğüyle birlikte kaydedilen bir görüntü bugün sosyal medyada gündem oldu.

Maçta hatalı bir gol giyen kaleci Altay Bayındır'ın kafasına pet şişe atıldığı ve 25 yaşındaki futbolcunun bu harekete topu yere vurarak isyan ettiği anlara ilişkin video büyük ses getirdi.

Fenerbahçe'de son dönemde eleştirilerin hedefinde olan kaleci Altay Bayındır, son oynanan Gaziantep FK maçında yediği golle taraftarları bir hayli kızdırdı.

Maçtan günler sonra internete düşen bir görüntü bugün sosyal medyada TT olurken, videoda genç kalecinin kafasına pet şişe fırlatıldığı anlar yer aldı.

SERT TEPKİ GÖSTERDİ

Hatalı gole yönelik tepkisini abartan bir taraftarın fırlattığı pet şişenin kafasına isabet etmesiyle oldukça sinirlenen başarılı kaleci, tepkisini topu yere vurarak gösterdi.

Öte yandan Fenerbahçe'nin yabancı kaleci transferi sonrası Milli file bekçisi kulübeye mahkum kalacak. Suudi Arabistan'dan teklif alan Altay Bayındır'a Ajax'ın da ilgisi olduğu öğrenildi.

Hollanda ekibi, Rulli'nin sakatlığı sonrası, uzun süredir takip ettiği 25 yaşındaki kaleci için Fenerbahçe'nin kapısını çalabilir.

Altay, Suudi Arabistan'a giderse çok daha iyi maaş alabilir. Milli kaleci, Ajax'a gitmesi halinde ise Avrupa'da kendini kanıtlama imkanına sahip olacak.

Milli eldivenin gelecek kariyeri adına kararını kısa sürede vermesi bekleniyor.

Öte yandan 25 yaşındaki file bekçisinin yediği bu gol sonrası mental olarak büyük bir çöküşte olduğu yazılırken, takımda adeta 'istenmeyen adam' ilan edildi.

Bayındır'ın MLS'e gitmeyi çok istediği ancak Amerika'da transfer sezonunun kapanması nedeniyle gidemediği ortaya çıktı.

İSMAİL KARTAL'A ELEŞTİRİ

Belki de Antep karşılaşmasıyla son maçına çıkan 25'lik kalecide ısrar eden İsmail Kartal da bu yüzden eleştiri topluyor. Kartal, "Hataları oldu evet ama bizim oyuncumuz, sahip çıkacağız" dedi.

BEDELSİZ DE OLSA GÖNDERİLECEK

Ek MTV için kritik tarih yarın! Gözler AYM’nin iptal davasına çevrildi Ek MTV için kritik tarih yarın! Gözler AYM’nin iptal davasına çevrildi

Taraftar tepkisinin daha da şiddetlenmesinden ve takımın havasının bozulmasından endişe eden Fenerbahçe Yönetimi, gerekirse Altay'ı bedelsiz gönderecek.