• BIST 110.248
 • Altın 155,602
 • Dolar 3,8262
 • Euro 4,5259

  AKP'yi karıştıran kadın!

  11.04.2008 16:45
  AK Parti Aydın'da son günlerde gündeme gelen tartışmaların arkasındaki ismi Aydınpost açıklıyor!
  AKPyi karıştıran kadın!
  AKP'yi karıştıran kadın! AKP'yi karıştıran kadın! AKP'yi karıştıran kadın!

  AK Parti Kadın Kolları'nın geçen hafta pazar günü gerçekleştirilen il kongresinde listelerin yanı sıra psikolojik savaşı Aydınpost açıklamıştı.

  Demet Pilevneli ile Kübra Öz'ün listelerinin yarıştığı kadın kolları kongresinde, Mehmet Erdem'in Kübra Öz'ün listesine destek verdiğini de duyurmuştuk.

  HÜLYA HÜSREV ADI ÖNE ÇIKIYOR

  Teşkilat üyelerinden gizlice gerçekleştirilen bu organizasyonun başrol oyuncusu ise Mehmet Erdem'in halasının kızı Hülya Hüsrev'in olduğu kulislerde en çok konuşulan konu.

  ÖZ DEĞİL, HÜSREV AKRABASI

  Kamuoyuna "Kübra Öz ile akraba değilim" şeklinde açıklama yapan AKP Aydın Milletvekili Mehmet Erdem'in, aslında yine belediye meclis üyesi Hülya Hüsrev'le akrabalığı olduğunu teşkilat üyeleri de yakından biliyor.

  Gazete muhabirinin yanlış nitelendirmesi sonrasında dün yazılı açıklama yapan Mehmet Erdem'in dikkatleri Kübra Öz'le akrabalığı olmadığı noktasına çekmesini Aydınpost açıklık getirerek tekrar üzerine düşeni yapıyor.

  İTİRAZDA ETKİNLİĞİ VAR

  Parti çalışmaları içerisinde Erdem'in yanından hiçbir zaman ayrılmayan ve gece gündüz faaliyetlerine destek veren Hülya Hüsrev, teşkilat içerisinde de en çok ters düşülen isimlerin başında. Ters çıkışları ve Mehmet Erdem desteklemesi nedeniyle teşkilatın bir türlü sindirmekte güçlük çektiği Hülya Hüsrev ise, kadın kolları kongresinde tekrar rol üstlenerek, Öz'ün listesinde yeraldığı gibi, sonuçlara itiraz edilmesinin arkasında da görev aldığı düşünülüyor.

  Teşkilatın yakından izlediği ve tepki gösterdiği kadın kollarındaki bu tartışmaların, il ve merkez ilçe teşkilatına yansıyıp yansımayacağı ise merak konusu...

  MEHMET ERDEM AKRABALIK AÇIKLAMASI

  Aydınpost Özel

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim