• BIST 109.050
 • Altın 153,732
 • Dolar 3,8375
 • Euro 4,5051

  AKP'li vekilden vakıf ziyareti

  30.06.2008 15:13
  Adalet ve Kalkınma Partisi Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, belde ve köy ziyaretlerine devam ediyor.
  AKPli vekilden vakıf ziyareti
  AKP'li vekilden vakıf ziyareti AKP'li vekilden vakıf ziyareti AKP'li vekilden vakıf ziyareti

  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, belde ve köy ziyaretlerine devam ediyor. Göreve geldiği günden bu yana il genelindeki 489 köyün büyük çoğunluğunu ziyaret ederek halkın sorunlarını dinleyen AK Parti Aydın Milletvekili Erdem, “Oy veren-vermeyen" ayrımı yapmaksızın herkesin ayağına giderek sorunların çözümü için çalıştığını söyledi.
  Merkez İlçe teşkilatı ile birlikte Merkez Çeştepe Beldesi"ne ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinleyen AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, beldede bulunan Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Aydın Şubesi"ne ziyaret ederek üyelerin ve vatandaşların sorunlarını dinledi. Üyeler, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Dernek binası yanına yapılmakta olan Kültür Merkezi İnşaatı"na destek istediler.
  Ziyarete AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem"le birlikte Çeştepe Belde Başkanı Emin Okan, yönetim kurulu üyeleri katıldı. Çeştepe Belediye Başkanı Mustafa Erbaş, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Aydın Şube Başkanı Sevcan Koçuk ile dernek üyelerinin de hazır bulunduğu ziyaret oldukça samimi bir ortamda geçti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Aydın Şube Başkanı Sevcan Koçuk, derneğe ve merkezlerine yardım istedi. Yasal çerçevede her derneğe ellerinden gelen destek ve yardımı sağladıklarını belirten AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, “AK Parti olarak siyaset anlayışına yeni bir boyut kazandırmak istedik. Türkiye 70 milyonluk geniş bir aile ve farklılıkları da kültürel zenginlik olarak görüyoruz. Devletin tüm vatandaşlarına eşit mesafede olması gerekiyor. Bugüne kadar meydana gelen bazı yanlışlıklar siyasi hatalardan kaynaklanmıştır. Siyaset etik ve ahlaklı şekilde yapılırsa sorunların kendiliğinden çözüleceğine inanıyoruz. AK Parti olarak da bu değerlere önem veriyoruz” dedi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim