• BIST 107.303
 • Altın 153,156
 • Dolar 3,7141
 • Euro 4,3624

  AKP'de ilginç diyalog

  19.09.2008 22:02
  Ak Parti Aydın'da kazan kaynıyor. Son olarak İl Başkanı'nın Merkez İlçe Başkanına söylediği sözler gündemde.
  AKPde ilginç diyalog
  AKP'de ilginç diyalog AKP'de ilginç diyalog AKP'de ilginç diyalog

  AYDINPOST ÖZEL-Ak Parti Aydın'da kazan kaynıyor. Son olarak İl Başkanı'nın Merkez İlçe Başkanına söylediği sözler gündemde.
  Aydınpost bu defa Ak Parti içerisindeki 'gizli' kavgayı ortaya çıkaran diyaloğu duyuruyor!
  Merkez İlçe Teşkilatı'ndaki delege değişiklik sonrasında Aydın Koordinatör Milletvekili Fikri Işık'tan 'azar işiten' İl Başkanı İ. Hakkı Eser, bu defa da Merkez İlçe Başkanı Gökhan Ökten'e yönelik sarfettiği sözleriyle dikkat çekti.
  Partili birkaç kişinin de tanık olduğu diyalog sırasında "Gökhan, benim 17 yılda geldiğim noktaya sen 3 yılda gelmek istiyorsun. Çok hızlısın bak!" tarzındaki sözleri "İsmail Hakkı Eser'in kıskançlığı" olarak yorumlanmasına sebep oldu.
  Parti içerisinde de ayyuka çıkan İl Teşkilatı ile Merkez İlçe Teşkilatı arasındaki siyasi kavgaya Eser ile Ökten arasındaki diyaloğun da yeni bir boyut katacağı düşünülüyor.

  Aramızda rekabet yok!

  Ak Parti İl Başkanı İ. Hakkı Eser, ortaya çıkan gelişmeyle ilgili olarak, "Ben böyle bir şey söylemedim. Sayın Gökhan Ökten'le böyle bir şey konuşmadık. Kendisiyle ilgili zaten yapılan iddialar bu haberler AK Parti'nin birlik ve beraberliğini zedelemektedir. Basın yoluyla konuşuluyor olması yanlıştır. Teşkilat mensubu arkaşlarımızı teşkilata uygun davranmaya davet ediyorum. İlk defa iki adayla merkez ilçe kongresine gitmeyeceğiz. Demokrasiyi özümsemiş bir partisiyiz. Kongreden de en güzel şekilde çıkacağız. Aramızda hesaplaşma yoktur. Bizim yarışımız rakiplerimizledir. İl Başkanı olarak teşkilattaki sorumluluklarımızı yerine getirmeye devam ediyoruz" diye konuştu.

  Tanıklar var!

  Eser'in reddettiği konuşmaya parti binasında Suat Ünal, Fadime İnan, Murat Akboğa ve birkaç partili daha tanık olduğu gelen bilgiler arasında.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim