• BIST 109.330
 • Altın 155,835
 • Dolar 3,8638
 • Euro 4,5501

  Akmerkez'de dayak

  17.12.2008 13:11
  Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci, Akmerkez'de eşofman alışverişi yaparken kavga çıktı!
  Akmerkezde dayak
  Akmerkez'de dayak Akmerkez'de dayak Akmerkez'de dayak

  Beğendiği eşofmana bir kadın daha talip olunca, "İlk ben gördüm" kavgası patlak verdi. Fena hırpalanan Düvenci, şikayetçi oldu. Akmerkez'de parfüm mağazasında çalışan kavganın diğer kahramanı ise başka şubeye sürüldü.

  Bülent Cankurt'un bugünkü yazısı;

  Bayram tatilini eşi Engün Akgün, 'Binbir Gece' dizisinden rol arkadaşları Halit Ergenç ve Bergüzel Korel ile Paris'te geçiren Ceyda Düvenci'nin bayram dönüşü yok yere fena hırpalandığını duydum!

  Akmerkez'de basit bir eşofman için başına gelmedik kalmamış. Pazar günü akşam üzeri Akmerkez'deki Adidas mağazasına giden Düvenci, mağazada beğendiği bir eşofmanı incelerken, Sevil Parfümeri'de çalışan, ismini öğrenemediğim bir kadın da aynı eşofmanla ilgilenmiş. Sonra aralarında "İlk ben gördüm, ben alacağım" kavgası başlamış!

  KARAKOLLUK OLMUŞLAR

  Ceyda Düvenci ile Sevil Parfümeri'nin satış elamanı arasındaki eşofman kavgası' giderek büyümüş. Görenlerin söylediğine göre, saç saça kavga etmişler. Parfümeride çalışan kadın baskın gelip, Düvenci'yi epey bir hırpalamış.

  Yediği dayağı hazmedemeyen Düvenci, Etiler Karakolu'ndan polis çağırmış. Her ikisi de birbirinden şikayetçi olmuş. Bakalım Düvenci, yediği dayağın intikamını mahkemede alabilecek mi!

  Bu arada Akmerkez'de bir-iki esnafla konuştum, Sevil Parfümeri'de çalışan kadın Cevahir'deki şubeye yollanmış...

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim