• BIST 108.153
 • Altın 153,903
 • Dolar 3,8325
 • Euro 4,5073

  AK Parti'de 5. aday adayı

  04.12.2008 09:07
  Ak Parti Aydın Belediye Başkanlığında aday adaylığında aday sayısı artıyor.
  AK Partide 5. aday adayı
  AK Parti'de 5. aday adayı AK Parti'de 5. aday adayı AK Parti'de 5. aday adayı

  AYDINPOST ÖZEL-Ak Parti Aydın Belediye Başkanlığında aday adaylığında aday sayısı artıyor.
  Mütehahhit ve avukatlık yapan Rıdvan Eşin, Ak Parti Aydın Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı.
  Eşin'in bugün parti binasında yaptığı basın açıklaması:
  Av.Rıdvan Eşin 01-06-1978 doğumlu olup ilköğretimini Halide Hatun İlkokulu,orta öğretimini Gazipaşa Ortaokulu,Lise öğretimini Aydın Lisesi"nde tamamlamış olup 1999 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi"nden mezun olmuştur.Halen Aydın"da Avukatlık yapmakta olan Av.Rıdvan Eşin İş hayatında da pek çok başarıya imza atmış olup halen EŞİN GROUP"un Yönetim Kurulu Başkanıdır.30 yıllık yaşamı boyunca kendisine olan özgüveni,sempatisi ve yardımseverliği sayesinde Aydınlıların kalbine taht kurmuştur. İş seyahatleri sebebi ile yaptığı yurt dışı gezilerinde İngiltere, Almanya, Hollanda, Belçika, İskoçya, İrlanda , İspanya ve Suudi Arabistan"da oralardaki şehircilik sistemlerini de yakından görme ve inceleme imkanına sahip olmuştur. Evli ve 3 erkek çocuğu babasıdır.
  Aydın"ın hakimi değil kölesi olmaya adayım diyen Av Rıdvan Eşin Projelerine ilişkin olarak ise yapmak istediklerini şöyle sıralıyor.
  İnsan olduğumuz için hepimiz nefis sahibiyiz ve maddi ihtiyaçlarımızı hep ön planda tutuyoruz dolayısıyla seçimlerimizi yaparken de maalesef bu maddi istekler ön plana çıkıyor. Bu yüzden bence çözülmesi gereken asıl sorun insanların hayata bakış açısını değiştirmek.Eskiden İnsanların evleri küçük gönülleri büyüktü şimdi ise evleri büyük gönülleri küçük.Bizlerin bu hale gelmesinin asıl nedeni kapitalizmdir. Kapitalizm, insanları toplumsal yaşamdan bireysel yaşama itmiştir.Bireysel yaşam ise mutsuzluğu ve yalnızlığı beraberinde getirmiştir.Bizim öncelikli amacımız halkımızın tekrar birlik ve beraberlik ruhunu ve paylaşımcılığı ön plana çıkarmak olacaktır.Bu sebeple her mahallede bir muhabbet bahçesi kurup haftanın her günü o mahallenin sakinleri ile bir araya gelip tanışma,dertleşme ve paylaşma toplantıları yapmak istiyoruz.
  Belediyeler ve belediye çalışanları halka hizmet etmek için vardır. Dolayısıyla belediye çalışanları halkımıza güler yüzle hizmet etmek zorundadır. Bunu sağlamak istiyoruz.
  Aydında, okulda olması,öğrenim görmesi gerekirken sokaklarda çalışmak zorunda kalan hiçbir çocuk bırakmak istemiyoruz.Çocuklarımız geleceğimizdir ve biz geleceğimize sahip çıkmak istiyoruz.
  Susuzluk geleceğin en büyük tehdidi, kuraklığın en büyük sebebi ise ormanlarımızın yok olmamasını sağlamak ve Aydını yemyeşil yapmak istiyoruz.
  Yatırımcılara her türlü imkanı sunup Aydın"a çekerek işsizliğe çözüm olmaya çalışacağız.
  Aydın"ı Türkiye"nin en büyük fuar ve kongre şehri haline getirmek istiyoruz.
  Aydın"ı turizm şehri yapıp her yerden ziyaretçilerin akın ettiği bir cazibe merkezi haline getirmek ve bu sayede esnafın yüzünü güldürmek istiyoruz.
  Aydın"ı Büyükşehir belediyesi haline getirmek istiyoruz.
  Şuan saydığımız ve daha sayamadığımız pek çok proje için hizmete adayız .Cenab-ı Hak bizler ve güzel Aydınımız için hayırlısını nasip etsin 
                                 Ak Parti Aydın Belediye Başkanı Aday Adayı 
                                                                  Av.Rıdvan Eşin

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim