• BIST 98.095
 • Altın 258,889
 • Dolar 5,7080
 • Euro 6,4039

  Ak Parti Söke Belediye Başkan aday adayı Mine Aşçı iddialı: Hedefim Bir Dünya Kenti Yaratmak

  09.01.2019 22:14
  31 Mart 2019 Yerel seçimlerinin, ülkemizde şehirlerimizin vizyonlarını, kaderlerini belirleyecek yerel seçimler olduğunu belirten Mimar-Şehir Plancısı Ak Parti Söke Belediye Başkan aday adayı Mine Aşçı, Aydınpost'a özel açıklamalarda bulundu.
  Ak Parti Söke Belediye Başkan aday adayı Mine Aşçı iddialı: Hedefim Bir Dünya Kenti Yaratmak
  Ak Parti Söke Belediye Başkan aday adayı Mine Aşçı iddialı: Hedefim Bir Dünya Kenti Yaratmak Ak Parti Söke Belediye Başkan aday adayı Mine Aşçı iddialı: Hedefim Bir Dünya Kenti Yaratmak Ak Parti Söke Belediye Başkan aday adayı Mine Aşçı iddialı: Hedefim Bir Dünya Kenti Yaratmak

  31 Mart 2019 Yerel seçimlerinin, ülkemizde şehirlerimizin vizyonlarını, kaderlerini belirleyecek yerel seçimler olduğunu belirten Mimar-Şehir Plancısı Ak Parti Söke Belediye Başkan aday adayı Mine Aşçı “1 Nisan sabahı güçlü bir ülkeye uyanmak, için çalışmalarıyla liyakat sahibi kişilere teslim edilmiş güven ile mümkündür. Tüm ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Meslek hayatımdaki çalışmalarım, Belediyecilik tecrübelerim, ulusal ve uluslararası platformlarda, Söke’ye ait ürettiğimiz projeler ve bilgi birikimimle; Söke Belediye Başkan aday adayı oldum” dedi.

  Söke’ye ilişkin, kısa ve uzun vadeli projeleri hakkında da bilgi veren Ak Parti Söke Belediye Başkan aday adayı Mine Aşçı “Kentsel gelişim projeleri, yirmi beş yıllık bir projeksiyon ile ilk beş yıl içinde, Gelir ve istihdam odaklı gerçekleşecek projeler, olarak belirlenmiştir. Söke’ye yakışan, sürdürebilir nitelikteki, Kentsel, sektörel, kültürel ve sosyal projeler başlığı ile açıklanacak projeler, konusunda uzman; ekonomist, tarım, ticaret ve sanayi sektörleri temsilcileri, turizmci, akademisyen, ulaşım, ve alt yapı uzmanları, şehir plancısı, mimar ve mühendislerden oluşan bir ekip tarafından yoğun bir çalışma sonucu hazırlanmıştır. Hedefim; kısa vade de ekonomik gelişmeyi sağlayan hizmet ve projeler, uzun vade de bir dünya kenti yaratmaktır. Projelerimiz sadece kent merkezi ile sınırlı değildir, merkez mahalleler dışındaki, mahallelerimize de kapsayan, Yerel ürün çeşitliliği, katma değerli tarımsal ürünler ile Belediye ve kurumlar destekli tanıtım ve pazarlama tekniklerini içeren çalışmalardır” diye konuştu.

  Sorunları yerinde çözen, maliyetini proje içinden karşılayan ve kaynakları belirlenmiş ve Söke’ye ekonomik katkı sağlayacak çalışmaların ve iş programlarının hazır olduğunu vurgulayan Mine Aşçı, Söke’ye kadın eli değeceğini, iş, aş ve akılcı işlevsel çözümler geleceğini ifade etti.

   

  Aydınpost ANDROID'de TIKLA YÜKLE!   Aydınpost APPSTORE'da TIKLA YÜKLE!

  Diğer Haberler
  Germencik demokrasiye sahip çıktıGermencik demokrasiye sahip çıktıGermencik Kaymakamlığı ve Germencik Belediyesi ortaklığında 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma programı düzenlendi.Programa katılanlar arasında Germencik Kaymakamı Ayhan Işık, Belediye Başkanı Fuat Öndeş, Emniyet Müdürü Korhan Özmenlikan, Milli Eğitim Müdürü Kemal Çiftçi, İlçe Jandarma Komutan Vekili Burhan Algül, İlçe Tarım Müdürü Turan Dursun, İlçe Müftüsü Recep Çalışkan, siyasi parti temsilcileri ve belediye meclis üyeleri katıldı.Program Cumhuriyet Meydanı’ndan Mehter takımı eşliğinde halk ile birlikte yürüyüş yaparak Ali Şanlı Meydanı’na etkinliğin yapılacağı alana geçiş yapıldı.Program akışı, Saygı duruşu, İstiklal Marşı, Semazen gösterisi, Şehitlerimiz için Kuran okunması ve dualar ile devam ederken, spor ve farklı dallarda dereceye girmiş öğrencilere ödülleri ve madalyaları dağıtıldı.Yerel sanatçılarında sahne aldığı etkinlik sona erdikten sonra demokrasi nöbeti tutuldu.
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim