Kahramanmaraş merkezli depremde Sevgi Soydinç ile kaporta boya ustası eşi Mahmut Soydinç (45) ve oğlu Ali Nizam Soydinç'in (21), Hatay Defne'de yaşadıkları apartman da yıkıldı. Aile, ilk depremde 2 katı çöken binanın 3'üncü katından çıkarak hayatta kaldı. Enkazdan kurtulan Sevgi Soydinç'e deprem sonrasında yaşanan kargaşada sokakta yürürken otomobil çarptı. Olayın sıcaklığıyla o an yaralandığını fark etmediğini söyleyen Soydinç, doktora başvurduğunda belinde 3 çatlak ve kayma olduğunu öğrendi.

Kocaeli'de korkunç olay: Önce eşinin kafasına sonra kendi kafasına sıktı Kocaeli'de korkunç olay: Önce eşinin kafasına sonra kendi kafasına sıktı

Deprem anını gözyaşlarıyla anlatan Soydinç, "Küçük bir evimiz vardı ama bizim için dünyanın en güzel eviydi. Çünkü eşimle beraber, o evi alabilmek için gece gündüz çalıştık. Oğlum üniversite son sınıfta okuyordu, bu sene mezun olacaktı. Deprem küçük bir sarsıntıyla başladı. Yatağın kenarına oturup dua etmeye başladım. Durunca bitti sandık" ifadelerini kullandı.

'YATAKLA KOMODİN ARASINDA GİDİP GELEREK DEFALARCA ÇARPTIM'