Spor Toto Süper Lig’de 3’üncü haftanın kapanış karşılaşmasında Adana Demirspor, deplasmanda Fenerbahçe’ye 4-2 mağlup oldu. Karşılaşma sonrası Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

A Milli Takım'ın Almanya yolu açık! Grupta ilk ikiye giremezsek... A Milli Takım'ın Almanya yolu açık! Grupta ilk ikiye giremezsek...
Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, “Ligin başındayız daha. Bunun Adana’sı da var. Orada da biz 3 puan alır ödeşiriz inşallah. 11+11’in dışındakilere lütfen özellikle rica ediyorum; adaletli olun. Başka bir şey demiyorum. Bugün ben sitem ediyorsam yarın Fenerbahçe de sitem edecek. Bana adalet değil herkese adalet” dedi.

Fenerbahçe’yi tebrik ederek sözlerine başlayan Sancak, “Öncelikle Fenerbahçe’yi tebrik ediyorum, galip geldiler. Ama şunu ifade etmek de isterim; bütün yorumcular, maçı seyredenler; maçın içindeki olaylara baksınlar. Söz vermiştik konuşmayacağız diye. Konuşmayacağım da kamuoyunun taktirine bırakıyorum. Takımımı da tebrik ediyorum 3-0’dan 3-2. hatta berabere de kaçırdık galip de gelebilirdik. Ligin başındayız daha. Bunun Adana’sı da var. Orada da biz 3 puan alır ödeşiriz inşallah. 11+11’in dışındakilere lütfen özellikle rica ediyorum; adaletli olun. Başka bir şey demiyorum” diye konuştu.

“BUGÜN BEN SİTEM EDİYORSAM YARIN FENERBAHÇE DE SİTEM EDECEK”