Ziyaretlerde bulunmak için Gaziantep'e giden Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, AK Parti Gaziantep İl Danışma Meclisi Toplantısı’na katıldı. Adalet Bakanı Bozdağ, toplantıda yaptığı açıklamada CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na sert tepki göstererek, muhalefet liderinin hükümetteki ‘köstebek bürokratlar’ vasıtasıyla projeleri önceden öğrenerek kendi projesi gibi paylaştığını ve ‘kapkaç’ siyaseti' yaptığını söyledi. Bakan Bozdağ, iktidar umudunu Türkiye’nin felaketine bağlayan hastalıklı zihniyetlerin olduğunu da söylerken, İsveç ve Finlandiya’nın sözlerini tutmaması halinde NATO’ya giremeyeceğini açıkladı.

Tüketiciler için yeni dönem 1 Ekim'de başlıyor Tüketiciler için yeni dönem 1 Ekim'de başlıyor
Bir dizi ziyaret ve programlar için Gaziantep’te bulunan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, AK Parti Gaziantep İl Danışma Meclisi Toplantısı’na katıldı. Toplantıda açıklamalarda bulunan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, muhalefete yönelik sert açıklamalarda bulundu. Bakan Bozdağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ‘köstebek bürokratlar’ vasıtasıyla projeleri önceden öğrenerek ‘kapkaç’ siyaseti yaptığını iddia ederken, 6’lı masasının da onlarca toplantıya rağmen bir aday belirleyemediğini ve ismi geçenleri de masa etrafında paspas ettiğini söyledi. Bozdağ, ülkede iktidar umudunu Türkiye’nin felaketine bağlayan hastalıklı zihniyetlerin olduğunu da vurguladı.

“İKTİDAR UMUDUNU MİLLETİN VE TÜRKİYE’NİN FELAKETİNE BAĞLAYAN HASTALIKLI ZİHNİYETLER VAR”

Programda açıklamalarda bulunan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, bazı kesimlerin bir musibet, bir felaket çıksa da millet hükumetten soğusa anlayışıyla hareket ettiğini belirterek, “Ülkemizin hayrına olan hiçbir şeye sevinmeyenler, sevinemeyenler iktidar umudunu Türkiye çökse de büyük büyük yangınlar çıksa da büyük krizler olsa da hatta savaş çıksa da Türkiye yenilse de biz bir iktidar olsak diye kötü niyetli düşünen, iktidar umudunu bu aziz milletin ve Türkiye Cumhuriyeti'nin felaketine bağlayan hastalıklı zihniyetler var. Ekonomik kriz büyüsün, sıkıntılar artsın, falan olsun, filan olsun da vatandaş iktidardan soğusun, bize doğru koşsun diye düşünenler var. Ülkemizde doğal afetler meydana geliyor ve bu zihniyetler bu felaketlerde acaba daha fazla zarar, ziyan, can kaybı olmaz mı diye içinden geçiriyor. İktidarlarını bu ülkenin, bu milletin felaketine, devletin zarar ve zora düşmesine bağlayanların bu ülkeye kazandıracakları verecekleri tek bir şey dahi yoktur, olamaz” dedi.