Survivor All Star kadrosunu açıklamaya devam eden Acun Ilıcalı, eski yarışmacılardan Nefise Karatay'ın da katıldığını duyurdu. Yeni sezonda 'All Star' formatında ekranlara gelecek ve SMS oylaması yerine düellonun uygulanacağı olan fenomen yarışmanın 11'inci yarışmacısı da belli oldu.

Sevilen yarışma Survivor için heyecanlı bekleyiş başladı. All Star formatında düzenlenecek yeni sezon için iddialı bir kadro kuran Acun Ilıcalı, yeni sezonda parkurlarda boy gösterecek yarışmacıları sosyal medya hesabından birer birer açıklamaya devam ediyor. TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Survivor, bu sene All Star kadrosuyla başlayacak.

Son yılların aksine tamamı Survivor'da iz bırakan isimlerden oluşacak Survivor All Star 2024'ün kadrosunda eski şampiyonlar ve finalisler de bulunuyor.

'SMS İLE ELEME' SİSTEMİ DEĞİŞTİ

Survivor 2024 All Star'da SMS oylaması yapılmayacak. Yeni konseptte eleme adayı olan yarışmacılar, kendi aralarında düelloya çıkacak ve performansı kötü olan isim adaya veda edecek.

KADRO ÇOK GÜÇLÜ

Nihat Altınkaya, Nagihan Karadere, Ogeday Girişken, Aleyna Kalaycıoğlu, Sercan Yıldırım, Damla Can, Turabi Çamkıran, Yiğit Poyraz, Merve Aydın ve Nefise Karatay'ın ardından bir yarışmacı daha netleşti.

"ALL STAR'IN ÖNEMLİ İSİMLERİNDEN OLACAK"

Acun Ilıcalı, son olarak merhum sanatçı Barış Manço'nun müzisyen oğlu Doğukan Manço'nun, Survivor All Star 2014'te mücadele edeceğini duyurdu.

DOKUZ YIL SONRA YENİDEN SURVİVOR'DA

İlk olarak 2013 yılında 'Ünlüler-Gönüllüler' formatıyla düzenlenen fenomen yarışmada boy gösteren ünlü DJ, Hilmicem İntepe'nin ardından ikinci olmuştu. Sergilediği başarılı performansın ardından 'Survivor All Star 2015'te kadrosunda da yer alan Manço, adada 124 gün kaldıktan sonra elenmişti.

"MERVE HER ZAMAN MERVE'DİR"

All Star 2024'ün dokuzuncu yarışmacısı Merve Aydın oldu. Ilıcalı, "Survivor finalistlerinden sevgili Merve, yaşadığı sakatlık kabusundan sonra zafer için All Star’da. Merve her zaman Merve’dir" diyerek Aydın'ın All Star 2024 kadrosuna katıldığını duyurdu.