• BIST 108.153
 • Altın 153,462
 • Dolar 3,8314
 • Euro 4,5086

  Acar'dan esnaf ziyareti

  22.02.2009 15:35
  Demokrat Parti(DP) Nazilli Belediye Başkan adayı Mustafa Acar, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.
  Acardan esnaf ziyareti
  Acar'dan esnaf ziyareti Acar'dan esnaf ziyareti Acar'dan esnaf ziyareti

  Demokrat Parti(DP) Nazilli Belediye Başkan adayı Mustafa Acar, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.
  DP Nazilli Belediye Başkan adayı Mustafa Acar"ın esnaf ziyaretine Aydın İl Başkanı Engin Polat, İlçe Başkanı Mustafa Kozakoğlu, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile belediye ve il genel meclis üyeleri katıldı.
  DP"nin köklü bir parti olduğunu ve iktidar olduğu veya olmadığı zamanlarda öncelikli olarak halkın isteklerini yerine getirdiğini ifade eden Mustafa Acar, “Bu gün yine aynı düşüncelerle, hizmette önceliğin halkın öncelikli istekleri olduğunu, kanunlar ve kurallar çerçevesinde bu hizmetlerin yapılacağını belirtmek istiyorum. Belediye Başkanlığını kazandığımızda yapacağım ilk iş, bilgi ve dikkat bütünlüğünü sağlamak, 24 saat Nazilli"ye hizmet için odaklanmam amacıyla işimi tavsiye edeceğim. Yani tüm aklımı Nazilli"ye hizmet etmek için kullanacağım. Bu güne kadar aldığım birçok görevde edindiğim tecrübelerimle, öncelikle esas geçim kaynağımız olan tarıma dayalı sanayimizi geliştirmek için çalışacağı” dedi.
  Organize sanayinin geç kalmışlığının Nazilli"yi büyük zarara uğrattığını iddia eden Acar, şöyle konuştu: “Eğer organize sanayi bölgesi krizden önce başlasaydı bugün Nazillili birçok işadamımızın orada fabrikaları, işletmeleri faaliyette olacaktı. Şimdi ise krizden etkilenen bu işadamlarımızda bu güç yoktur. Bundan sonra yapılacak olan tek şey dış yatırımcıları Nazilli"ye çekmektir. Bunun yanı sıra sosyal açıdan kanayan bir yaramız olan özürlülerimiz, şehit ailelerimiz ve kimsesizlerimiz için önemli projelerimiz var. Bunları da en kısa sürede faaliyete geçireceğiz. Kısacası Nazilli"miz sosyal ve ekonomik açıdan projelerimizle hayat bulacaktır”

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim