Zonguldak'ta bir geri dönüşüm fabrikasında işçi olarak çalışan Bağış Köroğlu (44) köyde yaşayan ablasını ziyaret ettikten sonra kayboldu. 9 gündür haber alınamayan Bağış Köroğlu’nun ailesi, kayıp başvurusunda bulundu. Ailesi hayatından endişe ettikleri 3 çocuk babası Köroğlu’nun bulunmasını istedi.

CHP, HDP ve İYİ Parti "dezenformasyonla mücadele düzenlemesi"ne karşı birleşti CHP, HDP ve İYİ Parti "dezenformasyonla mücadele düzenlemesi"ne karşı birleşti
Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde bir geri dönüşüm fabrikasında çalışan Bağış Köroğlu, 2 Eylül’de baba ocağı olan Köroğlu köyüne geldi. Köyde ablasının evinde misafir olan Bağış Köroğlu, 3 Eylül’de akrabalarıyla zaman geçirdikten sonra babasına ‘Zonguldak’a çocuklarımın yanına gidiyorum. Ertesi gün de fabrikadan elbiselerimi alıp döneceğim’ diyerek köyden ayrıldı.

Köroğlu’nun yakınları, çalıştığı yerde maaşını alamadığını ve ekonomik sıkıntı yaşadığını belirtti. Bir süre kendisinden haber alamayan yakınları, jandarmaya giderek kayıp bildiriminde bulundu. 3 çocuk babası Bağış Köroğlu için yakınları durumu polise de bildirdi. Ekipler Köroğlu’nun bulunması için çalışma başlattı. Ailesi ise bu kadar uzun süre haber alamadıkları için Bağış Köroğlu’nun hayatından endişe duymaya başladıklarını söyledi. Bağış Köroğlu’nun yakınları ise evlerinin önündeki uçurumun kenarından 'belki gelir' diyerek gece gündüz yolu gözlüyor.

'ÇARŞIYA İNDİ ONDAN SONRA HABER ALAMADIK'