Posta.com.tr | ABD'nin Montana eyaletinde kendini Papaw olarak adlandıran 72 yaşındaki adam, bekar anne ve 2 küçük kızını kendi ensest ailesini kurmak için zorlamaya çalışmasıyla ülke gündemine oturdu. Mahkemede olayın detayları paylaşılırken yaşlı adamın suçu 'iğrenç' olarak adlandırıldı.

Mahkeme kayıtlarına göre gerçek adı Gary Lee Hodges olan yaşlı adam, 11 ve 13 yaşında iki kızı olan bir anneyi 'ensest aile' kurmak için kandırmaya çalıştı. Ancak bu sırada görevdeki gizli polisle iletişim kurduğundan ve ailenin aslında 'hayali' olduğundan habersizdi. 

Hodges ilk kez 13 Aralık 2022 tarihinde sosyal medyada gizli görevdeki polis memuruyla iletişim kurdu. Polis memuru sosyal medyada iki çocuğu olan bir anne gibi davrandı ve küçük kızlarını da 'fetiş' olarak kullanabileceğini söyledi. 

KORKUNÇ MESAJLAR

Z kuşağı, Erdoğan'ı görevden almaya hazır Z kuşağı, Erdoğan'ı görevden almaya hazır

Yaşlı adam daha sonra sosyal medyada küçük kızlarla konuştuğunu zannederek polis memuruyla konuşmaya devam etti. 

Küçük kızları ağına düşürmek için onlarla konuşan 'Papaw'ın mesajları giderek daha 'açık' hale geldi. Anne ve kızlarının evine taşınacağını söyleyen yaşlı adam, burada nasıl davranmaları gerektiğine dair detaylı bir mesaj attı: O eve geldiğinde her üçünün de çıplak olmasını istiyor ve ardından köle kıyafetleri giymelerini istiyordu. 

ÇOCUK KAÇIRMA GEÇMİŞİ

Ancak bu, Hodges'in reşit olmayan kişilere karşı işlediği ilk cinsel suç değildi. 2006 yılında Hodges 17 yaşındaki bir çocuğu onunla yaşaması için eyaletten kaçırdı. Çocuk daha sonra polise Hodges tarafından defalarca cinsel istismara uğradığını söyledi. Ayrıca Hodges'in bilgisayarında çocuklara ait uygunsuz görüntülerin bulunduğunu belirtti. 

Haziran 2022'de Hodges, küçük çocuğu yasa dışı cinsel faaliyette bulunmaya ikna etme girişiminden suçunu kabul etti ve 27 yıl hapis cezasına çarptırıldı.