Ev Hanımları Paketleme İşi Yaparak Aylık 7500 TL Kazanç Sağlayacak, İŞKUR Başvuruları Açtı! Ev Hanımları Paketleme İşi Yaparak Aylık 7500 TL Kazanç Sağlayacak, İŞKUR Başvuruları Açtı!

Vatandaşlar son 1 senedir her konuda olduğu gibi faturalarda da gelen zamlarla sarsılmış durumda. Maddi anlamda zorlayıcı bir noktaya gelen doğalgaz ve elektrik faturaları vatandaşları ayrıca zorlamaktadır. Yapılacak olan fatura iadeleri aylık 300 TL olarak toplamda 1.500 TL yansımaktadır. Bu sayede faturalarda büyük indirimden yararlanılabilmektedir.  

FATURA İNDİRİM KAMPANYASI 

Vatandaşların belli bir kesimi için elektrik ve doğalgaz yardımı devlet tarafından sağlanıyor. Ancak bundan faydalanamayan vatandaşlar içinse bankaların çeşitli kampanyaları bulunmaktadır. Akbank bu kampanyalar noktasında kendi müşterilerine özel fırsat sunmaktadır. Akbank müşterisi olan vatandaşların yapması gereken tek işlem ise otomatik fatura ödeme talimatı oluşturmaktadır. 30 Mayıs 2023 tarihine kadar Akbank’tan otomatik ödeme talimatını veren vatandaşlar faturalarında indirim alabilmektedir.  

AKBANK MOBİL ÜZERİNDEN KATILIM 

Akbank Mobil üzerinden müşterilerin otomatik ödeme talimatını oluşturmasından sonra vatandaşlara indirim sağlanmaktadır. Akbank müşterisi olmayan vatandaşlar Akbank Mobil’i telefonlarına indirdikten sonra “Müşteri Olmak İstiyorum” kısmından işlemlerini yaptıktan sonra fatura indirimlerinden yararlanabilmektedir. 

OTOMATİK ÖDEME TALİMATINA İNDİRİM 

Otomatik ödeme talimatı vermek için Akbank’a müşteri olan vatandaşlar başvurusunu yapacakları Free, Axess ve Wings kredi kartına sahip olmalıdır. Kredi kartı onayı kısa bir süre içinde gelmektedir. Kart fiziki olarak müşterilerin eline ulaşmadan mobil uygulamadan otomatik ödeme talimatı 30 Mayıs 2023 tarihine kadar verildikten sonra kampanyadan yararlanılabilmektedir.  

5 ay süreyle yapılacak olan aylık 300 TL fatura iadesi ile toplamda 1.500 TL kar elde edilebilmektedir. Mayıs ayında verilecek otomatik ödeme talimatının iadesi 1 Haziran tarihinde gerçekleşmektedir. Mayıs ayında başvuru yapamayan vatandaşlar 30 Haziran 2023 tarihine kadar yapmaları halinde ise 1 Temmuz 2023 tarihinde Haziran faturalarının 300 TL iadesini alabilmektedir. Her ayın 1’inde yapılacak olan fatura iadeleri için son iade tarihi ise 1 Ekim 2023 olmaktadır.  

FATURA İADESİ 1.500 TL YANSIYACAK 

Fatura iadeleri Akbank müşterilerinin kredi kartlarına değil, bankadaki vadesiz TL hesaplarına yansımaktadır. Otomatik ödeme talimatı ile kredi kartı üzerinden kendiliğinden ödenen faturalara takip eden ayın 1’inde yapılacak 300 TL iade hesaba geçecektir. Detaylı bilgi ve başvuru işlemleri için Akbank 444 25 25 müşteri hizmetleri aranabilmektedir. Faturanın ödemesinin iptal edilmesi halinde ise tekrar yenileme işlemi yapılamamaktadır.