• BIST 107.303
 • Altın 153,156
 • Dolar 3,7141
 • Euro 4,3624

  45 bin TL'den vazgeçti

  17.08.2009 20:00
  Deniz Seki ile davalık olan yapımcı, "Allah ıslah etsin" sözleri hakkında konuştu
  45 bin TLden vazgeçti
  45 bin TL'den vazgeçti 45 bin TL'den vazgeçti 45 bin TL'den vazgeçti

  NTV'de Gülay Afşar'ın sunduğu 'Haber Merkezi Hafta Sonu' programına telefonla bağlanan yapımcı Faruk Turgut, Deniz Seki'den alacağı 45 bin TL'den vazgeçtiği şeklindeki açıklamasıyla ilgili konuştu.

  4 yıl önce Deniz Seki ile bir dizi film için anlaştıklarını ve bazı aksaklıklar nedeniyle dizini çekilemediğini ifade eden Turgut, kendisini arayan gazetecinin Deniz Seki'nin durumuyla ilgili düşüncelerini sorduğunu ve Seki'ye bir dizi çekmeyi düşünüp düşünmeyeceğiyle ilgili bir soru yöneltildiğini belirtti.

  Faruk Turgut, bu soru neticesinde "Deniz Hanım'ın içinde bulunduğu koşullar malum. Deniz Hanım ile dizi yapmayı, bir daha da böyle bir şey yapmayı düşünmüyorum. Deniz Hanım'ın hayatını da diziye almak gibi bir düşüncem yok" dediğini ifade etti.
  Deniz Seki tutuklandı!
  BENİM AĞZIMDAN ÖYLE BİR LAF ÇIKMADI!

  Gazetede çıkan "Allah ıslah etsin" şeklindeki söylemin kendisine ait olmadığını belirten Faruk Turgut, "Benim dışımda oluşan bir şey. Benim ağzımdan çıkmış bir laf değildir. Ayrıca Deniz Hanım'ın şu anda içinde bulunduğu koşullar da cidden üzüntü verici. Onu da vurgulamak istiyorum" açıklamasını yaptı.

  Faruk Turgut, aynı röportajında artık, mesleği oyunculuk olan insanların televizyonda iş yapması gerektiği sözlerine de açıklık getirerek "Başka dallarda uzmanlaşmış ya da belirli bir noktaya gelmiş insanların televizyon yapma mantığının, artık çok da geçerli bir şey olmadığını vurgulamak istemiştim o açıklamada" diye konuştu.

  Vatan

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim