İstanbul Beykoz'da Kuzey Çevre Otoyolu'nda şarampole devrilen yolcu otobüsünde 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda kişi yaralandı. Ölenlerden ikisinin öğretmen olduğu ortaya çıktı. Feci kazaya ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı. Kazadan hemen sonra çekilen görüntülerde bir kadının ağır yaralanan eşinin başında ‘Aşkım, ne olur ses ver’ diyerek ağlaması yürekleri dağladı.

30 Milyon TL vurgun yapmıştı! 135 yıl hapsi istenen Bitcoin Safiye zarar edenleri suçladı 30 Milyon TL vurgun yapmıştı! 135 yıl hapsi istenen Bitcoin Safiye zarar edenleri suçladı


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Kuzey Çevre Otoyolu Reşadiye mevkiinde sabah saatlerinde yolcu otobüsünün şarampole yuvarlanması sonucu otobüs şoförü Erol Çevik (52) ile yolcular Cafer İzmirli (30) ve Uğur Gökner (29) hayatını kaybetti, 15 yolcu ise yaralandı.

Feci kazadan hemen sonra çekilen görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde yaralanan yolcuların yerde yattığı anlar yer alıyor. Genç bir kadının ise ağır yaralanan eşinin başında ‘Aşkım, ne olur ses ver’ diyerek ağlaması yürekleri dağladı.

ÖLENLERDEN İKİSİ ÖĞRETMEN