Posta.com.tr | YouTube'da büyük bir sansasyona neden olan Toco adlı Japon , ultra gerçekçi köpek kostümüyle çok konuşulmuştu. Kendini Toco olarak tanıtan internet fenomeni, arkadaşlarından hiçbirinin köpek kostümü giydiğinden haberinin olmadığını söyledi. Zira bunu öğrenen arkadaşlarının kendisini 'tuhaf' olarak görmesinden korkuyor. 

Toco, 260 bin lira harcadığı köpek kostümü olmadan kamera karşısına çıkmıyor. Videolarında Toco topla oynuyor, kanepeye atlıyor ve tıpkı bir köpek gibi davranıyor. Videosunda Toco şöyle diyor

"Köpeğe dönüştüm ve kanepede uyudum" adlı videosunda Toco, ilk kez köpek kostümüyle izleyicilerin karşısına çıkmıştı. Video binlerce kez izlenmiş ve izleyiciler 'tatlı' olduğunu düşünmüştü. 

'TUHAF OLDUĞUMU DÜŞÜNMELERİNDEN KORKUYORUM'

İngiliz Mirror gazetesine konuşan Toco, "Arkadaşlarıma nadiren söylüyorum çünkü benim tuhaf olduğumu düşünmelerinden korkuyorum. Arkadaşlarım ve ailem, bir hayvan olduğumu öğrenince çok şaşırdı" dedi.

Toco, "yalnızca köpeklerin yaptığı şeyleri yapmaktan" çok hoşlandığını söylüyor. Bu durum onu gerçek bir evcil hayvan gibi hissettiriyor. 

Toco'nun takipçileri, köpek gibi davranmasından oldukça eğleniyor ve Toco'yu şirin buluyor. YouTuber'ın ileride gerçek kimliğini açıklayıp açıklamayacağı ise merak konusu. 

Köpek kostümünün hazırlanması için bir Japon şirketiyle anlaşan Toco'nun gerçekçi kostümünün yapımı 40 gün sürmüştü.