CIA Başkanı'ndan sır ziyaret iddiası! Türkiye sınırına 50 km CIA Başkanı'ndan sır ziyaret iddiası! Türkiye sınırına 50 km
Galler'de hem karaciğeri işlevini yitiren hem de lupus (kişinin bağışıklık sisteminin kendi vücuduna saldırması) hastası olan Lucy Humphrey'in (44) acil karaciğer nakile ihtiyacı vardı. 5 yıl ömür biçilen kadın için doktorlar, yüzde 100 uyumlu karaciğer bulunmasının 22 milyonda bir ihtimal olduğunu söylüyordu. Lucy Humphrey moral bulmak için köpekleriyle sahilde yürüyüşe çıktığında hayatının kurtulacağını bilmiyordu. Doberman cinsi Indie adlı köpeği, sahibinin yanından ayrılıp 90 metre uzaktaki bir kadının yanına gitti.

CAN KURTARAN KOKU

Indie, Lucy Humphrey'in tüm çağrılarını yanıtsız bıraktı. Köpek, yeni gördüğü kadının yanından ayrılmıyordu. Lucy Humphrey, köpeğini almak için Katie James (40) adlı kadının yanına gitti. 2 kadın bir süre sohbet etti. Katie James, Lucy Humphrey'in karaciğer beklediğini öğrenince "Ben de yakın zamanda organlarımı bağışlamak için başvurmuştum" dedi. Yapılan testte Katie James'in karaciğerinin Lucy Humphrey'e yüzde 100 uyumlu olduğu belirlendi. Indie, sahibiyle aynı kokuyu aldığı için Katie James'in yanından ayrılmamıştı. Katie James, karaciğerinden bir parça vererek Lucy Humphrey'in hayatını kurtardı.