FLİRT'ten Korunuyor Musunuz? FLİRT'ten Korunuyor Musunuz?

2024 AÖF yaz okulu sınavları, 17 Ağustos 2024 tarihinde yapılacak. Bu sınav, öğrencilerin yaz okulu kapsamında aldıkları derslerden başarılı olup olmadıklarını belirleyecek. Öğrenciler, bu tarihte tek oturumda gerçekleştirilecek olan sınavda ter dökecekler.

AÖF yaz okulu kayıtları, 1 Temmuz Pazartesi ile 5 Temmuz Cuma günleri arasında gerçekleştirildi. Öğrenciler, ders seçimlerini 5 Temmuz 2024 saat 22:00'ye kadar tamamladılar. Bu süre zarfında, başarısız oldukları dersleri yeniden almak ve notlarını yükseltmek isteyen öğrenciler kayıt işlemlerini bitirdi.

Yaz okulu sınavları, tek oturumda gerçekleştirilecek ve başarı değerlendirmesi bu sınav üzerinden yapılacak. Sınavın başarı notuna katkısı %100 olarak belirlenmiş durumda. Yani öğrencilerin yaz okulundaki başarıları, tamamen bu sınavdaki performanslarına bağlı olacak.

Her ders için 20 soru sorulacak olan yaz okulu sınavında, öğrencilere 30 dakika süre verilecek. Bu süre zarfında, her dersten 20 soruyu yanıtlamaları gerekecek olan öğrenciler, sınav süresini en verimli şekilde kullanmak zorundalar.