ÜNLÜ teknik adam Fatih Terim’in küçük kızı Buse Terim, 2014 yılında görkemli bir düğünle evlendiği Volkan Bahçekapılı ile yollarını ayırıyor.

Çift 10 yıllık evliliklerini anlaşmalı olarak sona erdirecek. Buse Terim’in ‘evlilik birliğinin temelinden sarsılması’ gerekçesiyle açtığı anlaşmalı boşanma davası bugün saat 10.15’te İstanbul 3. Aile Mahkemesi’nde görülecek.

Çift, dava için yayın yasağı kararı da aldırdı.

Milyonlarca ev sahibini ilgilendiriyor: 5 soru ve cevapla gelir beyanında 'pişmanlık' Milyonlarca ev sahibini ilgilendiriyor: 5 soru ve cevapla gelir beyanında 'pişmanlık'

Geçen aylarda sosyal medyadan birbirlerini takipten çıkan Buse Terim ve Volkan Bahçekapılı’nın ayrılacakları iddia edilmiş ancak daha sonra çift evliliklerine bir şans daha vermişlerdi.

Mahkeme, bu talebi kabul ederek dava sürecinin gizliliğini sağlama kararı aldı.

Çiftin iki kızları bulunuyor.

Volkan Bahçekapılı, 1984 yılında Trabzon'da dünyaya geldi. Aslen Trabzonlu olan Volkan Bahçekapılı, iş dünyasındaki başarılarıyla olduğu kadar aile bağlarıyla da dikkat çekiyor.

Buse Terim 1990 yılının Ağustos ayında İstanbul'da dünyaya geldi. Buse Terim Yüzyıl Işıl Lisesi’nden mezun olduktan sonra New York Fashion Institute of Technology’de Moda Pazarlama ve Yöneticiliği okudu.