• BIST 107.041
 • Altın 143,530
 • Dolar 3,5635
 • Euro 4,1526

  Ziyaretlerini sürdürüyor

  22.08.2008 15:03
  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, TBMM’nin tatile girmesiyle birlikte seçim bölgelerinde sürdürdüğü çalışmaları kapsamında son olarak Kuşadası ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.
  Ziyaretlerini sürdürüyor
  Ziyaretlerini sürdürüyor Ziyaretlerini sürdürüyor Ziyaretlerini sürdürüyor

  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, TBMM"nin tatile girmesiyle birlikte seçim bölgelerinde sürdürdüğü çalışmaları kapsamında son olarak Kuşadası ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.
  Kuşadası Devlet Hastanesini ziyareti esnasında Erdem"e hastane hakkında bilgiler veren Başhekim Tayfun Vural, 50 yataklı hastanenin 100 yataklı hale getirilmesi konusunda Sağlık Bakanlığı"ndan gereklı iznin çıkarılması için yoğun gayret gösteren Erdem'e teşekkür etti. Ek bina için avam projenin hazırlanmakta olduğunu da ifade eden Başhekim Vural, gerekli olan iç hastalıkları ve jinekolog uzmanlarının yeni atama döneminde listeye aldırılması konusunda Kuşadası"ndaki sağlık hizmetlerinin kalitesini artıracağını söyledi.
  Erdem"in ikinci durağı olan Kuşadası Ticaret Odası'nda konuşan Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan, döviz kurunun düşük olmasının turizm sektörünü olumsuz etkilediğini kaydetti. Akdoğan, Kuşadası Limanı'na yanaşan gemilerle gelen turistlerden yeterince Kuşadası esnafının faydalanamadığını savundu.
  Turizm sektöründe KDV'nin ve vergi oranlarının düşürüldüğünü hatırlatan AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, “Hükümetimizin hedefi kayıt dışı ekonominin minimize edilmesidir. Gelişen ve değişen dünyada bu değişime her kesimin ayak uydurması gerekiyor. Esnafımızın da bu konuda başarılı olduğunu düşünüyorum” dedi.
  Kuşadası Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyareti esnasında Başkan Halit Şakar esnafların problemleri ve çözüm önerileri ile ilgili dosyayı Erdem'e takdim etti.
  Daha sonra çarşıda esnaf ziyareti yapan Erdem; esnaflarla sohbet etti. Kuşadası Belediyesi'ni ziyareti esnasında Başkan Vekili Bahadır Yıldırım'dan çalışmalarla ilgili bilgi alan Erdem; Davutlar ve Güzelçamlı Beldelerinde gerçekleştirdiği ziyaretlerin arından Kuşadası programını tamamladı.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim