• BIST 108.392
 • Altın 142,851
 • Dolar 3,5345
 • Euro 4,1192

  Yeter'den yozlaşma uyarısı

  26.12.2008 15:11
  Büyük Birlik Partisi(BBP) Aydın İl Başkanı Mehmet Yeter, yaptığı açıklamada Türk Milletinin içte ve dışta büyük fitnelerle karşı karşıya olduğunu ifade etti.
  Yeterden yozlaşma uyarısı
  Yeter'den yozlaşma uyarısı Yeter'den yozlaşma uyarısı Yeter'den yozlaşma uyarısı

  Adına sessiz harp denilebilecek bir kültür savaşının yaşandığını belirten Mehmet Yeter “Günümüzde köhnemiş, çürümüş ve çökmeye yüz tutmuş bir medeniyet can çekişmektedir. Ruhunu, özünü, imanını, sevgisini kaybetmiş, insanı insan yapan değerlerden soyutlanmış bir madde yığını halinde çan çekişen bugünkü medeniyet geride zulüm, kölelik,bunalım, kin ve nefret bırakmıştır” dedi.
  Kölelik ve zalimlik üzerine kurulmuş medeniyetin can çekişmekte olduğunu vurgulayan BBP Aydın İl Başkanı Mehmet Yeter “Bu yolda saldırganların safında yer alarak Türk Milletinin tarihi, milli ahlaki, kültürel değerlerine savaş açan gafillerin ve hainlerin davranışı ise ibret ve üzüntü vericidir. Bugün Türk Milleti içte ve dışta çok büyük tuzaklarla karşı karşıya kalmış durumdadır. Türk Milletini Alevi-Sünni, Kürt-Türk diye bölerek ülkemiz üzerindeki kötü emellerini gerçekleştirmek isteyenler er yada geç hüsrana uğrayacaklardır. Korku, menfaat, cehalet, gaflet ve ihanet bu yapay hadiseleri asırlar boyu körüklüye gelmiştir” şeklinde konuştu.
  BBP Aydın İl Başkanı Mehmet Yeter dünyada yaşanan teknik anlamdaki baş döndürücü gelişmelere rağmen aile kavramının çökmekte olduğunu belirterek manevi ve ahlaki bunalımın tüm dünyayı sarmakta olduğunu da sözlerine ekledi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim