• BIST 107.041
 • Altın 143,530
 • Dolar 3,5635
 • Euro 4,1526

  Yazıcıoğlu'na rahmet dilediler

  30.03.2009 17:14
  Türk Ocakları Aydın Şubesi, BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberinde 5 kişinin vefatıyla ilgili dolarak mesaj yayınladı.
  Yazıcıoğluna rahmet dilediler
  Yazıcıoğlu'na rahmet dilediler Yazıcıoğlu'na rahmet dilediler Yazıcıoğlu'na rahmet dilediler

  AYDINPOST HABER SERVİSİ-Türk Ocakları Aydın Şubesi, BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberinde 5 kişinin vefatıyla ilgili dolarak mesaj yayınladı.
  Türk Ocakları Aydın Şube Başkanı Eyüp Doyuran, “Türk milleti değerli bir vatansever evladını, Türk siyaseti ise önemli bir Türk milliyetçisini kaybetmiştir. Türkiye 6 evladını görevlerini yaparken kaybetmiştir. Muhsin Yazıcıoğlu siyasi ilkelerine bağlı, ülkesini ve vatanını seven bir kişiydi. Siyasi hayatında tutarlı, ilkeli, dürüst bir insan olarak hiçbir sapma göstermeden yaşadı. Helikopter kazası sonucu hayatını dava arkadaşları ile beraber kaybetti. Geride dürüst bir isim bıraktı. Muhsin Yazıcıoğlu, Türk milletinin gelecek sorunu yaşadığı dönemlerde verdiği mücadele, yaşadığı çile ve şerefle dolu hayatı ile gönüllerde ve hatıralarda yaşayacaktır. Fırtınalı hayatını fırtınalı bir günde sonlandırdı. Kaza sonucu yaşananlar ise maalesef birçok soruyu gündeme getirmiştir. Bunca kazalardan sonra yaşananlardan ders alınmadığı ortaya çıkmıştır. Arama ve kurtarma çalışmaları esnasında yaşananlar, sebep ne olursa olsun, bu çaresizlik bu tablosu Türkiye"ye yakışmamıştır. Bu kazada vefat eden sayın Muhsin Yazıcıoğlu ve arkadaşlarına rahmet diler, Türk milletinin, Türk milliyetçilerinin, ailesinin ve dava arkadaşlarının başı sağ olsun” dedi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim