• BIST 107.229
 • Altın 142,587
 • Dolar 3,5512
 • Euro 4,1287

  Yapex fuarını gezdiler

  06.11.2007 08:52
  Aydın Ticaret Odası (AYTO) üyeleri Antalya Expo Center'da düzenlenen Baucen Yapex, Yapex Seramik ve Banyo, Yapex Tadilat ve Yapex Windoor fuarlarına ziyaret ettiler.
  Yapex fuarını gezdiler
  Yapex fuarını gezdiler Yapex fuarını gezdiler Yapex fuarını gezdiler

  Aydın Ticaret Odası (AYTO) üyeleri Antalya Expo Center'da düzenlenen Baucen Yapex, Yapex Seramik ve Banyo, Yapex Tadilat ve Yapex Windoor fuarlarına ziyaret ettiler.
  AYTO tarafından düzenlenen turla 92 üyenin katıldığı fuar gezisi hakkında bilgi veren Aydın Ticaret Odası Genel Sekreteri Alaattin Arslan, Antalya Yapex fuarının her geçen yıl daha kapsamlı hale geldiğini dikkat çekerek, fuarın yapı sektörüne ivme kazandırdığını söyledi. Fuarda 350 firmanın bin 500'den fazla ürünü sergilendiğini ifade eden Arslan, “Yapı camiası tarafından büyük ilgi gören fuara yurtiçi ve yurtdışından yaklaşık 40 bin kişi ziyaret etmiştir. Ziyaretçi sayısında her geçen yıl artış gözlenen fuara özellikle Kıbrıs, Almanya, Hollanda, Fransa, Danimarka, Azerbaycan, Rusya, Gürcistan ve Ukrayna'dan yoğun katılım olduğu görüldü. Uluslararası yapı dünyası tarafından da yakından takip edilen bir fuar olma özelliği taşıyan fuarda sektördeki en son trendler sergilenmiş, üyelerimiz sektörlerindeki gelişmeleri yakından takip etme olanağı buldu. Fuarlar en eski reklam ve tanıtım araçlarıdır. Odamız 2000 yılından itibaren yurtiçi ve yurtdışı fuarlara büyük önem vermektedir. Böylece üyelerimizin sektörlerindeki gelişmeleri yakından takip etme imkanları sağlanmaktadır. Fuarı ziyaret eden üyelerimiz, gezinin verimli geçtiğini ve bu tür etkinliklerin devam etmesini istediler” diyerek oda olarak bu tür programlara devam edeceklerini söyledi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim