• BIST 107.202
 • Altın 145,263
 • Dolar 3,5161
 • Euro 4,1312

  Üyelere kredi imkanı

  20.08.2009 07:58
  Nazilli Ticaret Odası ile Vakıflar Bankası Nazilli Şubesi arasında imzalanan kredi protokolüyle oda üyelerine uygun şartlarda ve indirimli faiz oranlarıyla kredi kullanma imkanı sağlandı.
  Üyelere kredi imkanı
  Üyelere kredi imkanı Üyelere kredi imkanı Üyelere kredi imkanı

  Vakıflar Bankası Bölge Müdürü Hayati Yaman ve Vakıflar Nazilli Şube Müdürü Turgay Sayılkan ile Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı A.GüItekin Kılınç, Meclis Başkanı Enes Öğünçlü ve yönetim kurulu üyesi Ramazan Canatan karşılıklı imzalarıyla resmiyet kazanan kredi protokolü, oda üyelerine; Türk Lirası Nakit Kredisi, İhracatçı Destek Kredisi, Yatırımcı Destek Kredisi, Gayri Nakdi Krediler, Diğer Finansal Destekler türlerinde Kredi tahsisini öngörüyor.
  Protokol töreninde konuşan Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı A.GüItekin Kılınç, "Üyelerimizin, Tüm Dünya'da hissedilen Küresel ekonomik krizden mümkün olduğu ölçüde etkilenmemeleri amacıyla yem iş fırsatları yeni imkanlar sağlama gayreti içindeyiz. Tabi olduğumuz yasal mevzuat gereği Odaların üyelerine direkt olarak finans yardımı yapması mümkün değil. Ancak finans kurumlarıyla Protokoller yaparak imkan sağlamaya gayret gösteriyoruz. Vakıflar Bankasının değerli yetkililerine de bu vesileyle teşekkür ediyorum. Bankayla daha önce de bu bağlamda bir anlaşma imzalamıştık. Ancak geçen süre zarfında değişen ve yenilenen piyasa şartlarına göre yeni finans kalemleri anlaşmamıza dahil oldu. Üyelerimizin menfaati gözetilerek anlaşma sağlanmıştır” diye konuştu.
  Kılınç, “Vakıfbank bu protokol ile Odamız üyelerine 10 yıla kadar vadeli İşyeri Edindirme Kredisi ve 5 yıla kadar vadeli İşletme İhtiyaç Kredisi sunuyor. Bu vadeler bize iki konuda önemli mesajlar veriyor. Birincisi Ticaret Odası üyelerine duyulan güven, İkincisi ise ülke ekonomisinin olumlu sinyaller veriyor olması. Bunlar gelecek için umut veren gelişmelerdir. Bu vesileyle yapılan anlaşmanın tüm Oda üyelerimize faydalı olmasını temenni ediyor, bol kazançlar diliyorum" dedi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim