• BIST 106.711
 • Altın 143,532
 • Dolar 3,5567
 • Euro 4,1387

  Üyelere kredi imkanı

  24.06.2009 17:29
  Nazilli Ticaret Odası ile Yapı Kredi Bankası Nazilli Şubesi arasında kredi protokolü imzaladı.
  Üyelere kredi imkanı
  Üyelere kredi imkanı Üyelere kredi imkanı Üyelere kredi imkanı

  Nazilli Ticaret Odası"nda yapılan kredi protokolü imza törenine, Yapı Kredi İzmir Ege Bölge Müdürü Cemil Demirmen, Yapı Kredi Nazilli Şube Müdürü Canan Gedikli ve Nazilli Ticaret Odası Başkanı A.Gültekin Kılınç ile Ticaret Odası yönetim kurulu üyeleri katıldı.
  İmza töreninde konuşan Yapı Kredi Bankası İzmir Ege Bölge Müdürü Cemil Demirmen, Türkiye"de ki işletmelerin yüzde 99"unu oluşturan KOBİ"lerin ülke ekonomisinin belkemiği olduğunu ve KOBİ"lerin katkısının ülkenin ekonomik ve sosyal gelişimi için çok önemli olduğunu belirtti. Bu yüksek öneme rağmen KOBİ"lerin kredi pazarından aldığı payın hala yeterli seviyeye gelmediğini dile getiren Demirmen, “Bu durum bankamızı KOBİ Bankacılığı alanında daha esnek yaklaşımlar getirmeye yönlendirmiştir. Üretimde kalite ve ürün çeşitliliği sağlamayı amaçlayan ama finansman yetersizliği nedeniyle gelişmiş teknolojilere sahip olamayan ve üretim yöntemlerini geliştiremeyen KOBİ"lerin çeşitlilik arz eden yatırım ve işletme ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte kredileri uygulamaya koymayı amaçlıyoruz” dedi.
  Nazilli Ticaret Odası Başkanı Gültekin Kılınç da, “Nazilli Ticaret Odası olarak amacımız, oda üyelerimize yeni finansman kaynakları sağlayarak işyerlerinin soluk almasına yardım etmek, gençlerimize yeni iş imkanları sunmak, çalışanlarımızın işini kaybetme endişesi yaşamadan geleceğe güvenle bakmasını ve geleceğimize sağlam adımlarla yatırım yapılmasını sağlamaktır. Biz oda olarak üyelerimize rahatlamalarını sağlamak için bankalarla görüşmekteyiz. Daha önce bildiğiniz gibi Garanti Bankası ile anlaşmıştık. Şimdi de Yapı Kredi Bankası ile anlaşarak Nazilli"deki üyelerimize yeni soluk imkanları yaratmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim