• BIST 107.463
 • Altın 142,712
 • Dolar 3,5616
 • Euro 4,1411

  Üyelerden değerlendirme

  27.08.2009 07:13
  CHP Didim İl Genel Meclis Üyeleri Hasan Yavuz ve M. Cahit Kaya, Bakan Günay ve Başbakan Erdoğan’ın Didim ziyaretlerini değerlendirdi.
  Üyelerden değerlendirme
  Üyelerden değerlendirme Üyelerden değerlendirme Üyelerden değerlendirme

  Aydın İl Genel Meclisi"nin Kültür ve Turizm Komisyonu"nda görev yaptığına işaret eden İl Genel Meclis Üyesi M. Cahit Kaya, “Bu süreç içerisinde bizler Didim için çabalarken maalesef yetkili kişiler bizleri yok saydılar. Bu konuda seçilmişi kaideye almadan toplantılar yapıldı. Bu konuda ne ben ne de diğer arkadaşlar bilgilendirildi ne de davet edildi. Ayrıca Turizm Komisyonu başkanı olarak hem kınıyor hem de protesto ediyorum. Bu konuda yapılan toplantılarla ilişkin olarak yetkili kişiye hatırlatmalarda bulundum. Bu konudaki toplantılara katılmadım2 kez Turizm bakanı geliyor bilgimiz yok. Ne Turizm Danışma Bürosundan ne de Kaymakamlıktan bilgi geliyor. Ne Bakanın gelişinde ne de Başbakanın gelişinde bize bilgi verildi. Ben bu olayı kınıyorum” dedi.
  İl Genel Meclis Üyesi Hasan Yavuz da, “Ticaret Odasınca düzenlenen Turizm Yatırım Zirvesi toplantısında Belediye Başkanlığının anons yapılmayacağını duyduk. O konuda yetkili kişiyle görüştük ve anons ettirdik, etmeselerdi biz o toplantıyı CHP olarak protesto edip terk edecektik. Orada devletin memuru devletin memurudur. A"nın B"nin partisi değil, Biz nasıl yüzde 47 sindiriyorsak Didim"de yüzde 50"yi kabul edecekler, etmezlerse kabul ettiririz. Benim partimin bu durumunu kabul edecekler. Turizm Toplantı öncesi toplantı yapılıyor ama Turizm Derneği Başkanı çağrılmıyor. Turizm Komisyonu Başkanı çağrılmıyor” diye konuştu.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim