• BIST 106.711
 • Altın 143,514
 • Dolar 3,5567
 • Euro 4,1387

  Toplantı Aydın'da yapıldı

  09.02.2009 10:56
  Aydın, Denizli ve Muğla‘da elektrik dağıtım hizmetini yürüten Aydem Elektrik Dağıtım A.Ş.‘nin aylık Koordinasyon Toplantısı Aydın’da yapıldı.
  Toplantı Aydında yapıldı
  Toplantı Aydın'da yapıldı Toplantı Aydın'da yapıldı Toplantı Aydın'da yapıldı

  Aydın Anemon Otel"de düzenlenen toplantıya, Aydem Elektrik Dağıtım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Murat Korkmaz, Bereket Enerji Genel Dağıtım Koordinatörü Fikret Akbaş, Aydem A.Ş.Genel Müdürü Mesut Güzel, Genel Müdür Yardımcısı Recep Cihangir, Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Erdoğan, Denizli İl Müdürü İsmail Topkara, Aydın İl Müdürü Hüseyin Bülent Yüksel, Muğla İl Müdürü Ahmet Arı, müdür yardımcıları ve şube müdürleri katıldı.
  15 Ağustos 2008 tarihinden itibaren Aydın, Denizli ve Muğla bölgesinde elektrik dağıtım hizmetini yürüten Aydem Elektrik Dağıtım A.Ş."nin kısa sürede yapılanmasını tamamladığını ve elektrik dağıtımında kaliteli hizmet vermeyi sürdürdüğünü belirten , Aydem Elektrik Dağıtım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı, “Gelişen teknolojiyi takip ederek, vatandaşlarımızın en iyi hizmeti kaliteli ve eksiksiz şekilde alması için çalışmalarımız sürüyor. Bu konuda hazırladığımız projeleri tek tek hayata geçiriyoruz. Atatürk Bulvarı ve Egemenlik Bulvarı "n da açılan Halkla İlişkiler Merkezleri ile Aydın merkezde daha hızlı ve kaliteli hizmet üreterek müşterilerimizden olumlu mesajlar alıyoruz. Teknolojiye ve insana olan yatırımlarımız sürecektir. Bu da bölgemizde sunduğumuz hizmetin kalitesini artırarak müşteri memnuniyetini üst noktalara taşıyacaktır. Üzerimizdeki sorumluluğun bilincindeyiz ve bu sorumluluğu eksiksiz yerine getirmek bizim ilk hedefimiz. Turizm, tarım ve sanayi sektörünün en önemli illeri arasında olan Aydın, Denizli ve Muğla"da elektrik dağıtımında hiçbir aksaklığa yer vermeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.Düzenlenen koordinasyon toplantısında, bir önceki ayın değerlendirilmesi ve gelecek ay içinde yapılacak çalışmalarla ilgili görevlendirmeler ve yeni projeler üzerinde fikir alışverişinde bulunulurken, yeni yatırımlar, kaçakların önlenmesi, tahakkuk ve tahsilat oranlarının arttırılması ile müşteri memnuniyetinin arttırılması konularında yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler aktarıldı.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim