• BIST 108.392
 • Altın 143,183
 • Dolar 3,5328
 • Euro 4,1224

  Ticaret Odası'nda ilk gaf

  09.02.2009 11:12
  Aydın Ticaret Odası'nın yeni dönemi gaflarla başladı.
  Ticaret Odasında ilk gaf
  Ticaret Odası'nda ilk gaf Ticaret Odası'nda ilk gaf Ticaret Odası'nda ilk gaf

  AYDINPOST ÖZEL-Aydın Ticaret Odası'nın yeni Meclisi toplantısını geçtiğimiz hafta gerçekleştirdi.
  Ticaret Odası'nın yeni Meclis Başkanı Mustafa Ali Parmaksız, Meclis'e gelen toplantı oturum gününü değiştirilmesi hususunu gündeme getirdi.
  Ayda bir defa Cuma günler toplanan Aydın Ticaret Odası Meclisi'nin, toplantı gününü değişimi için Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günü ele alındığı öğrenildi.
  Yaz mevsiminde Cuma günü yapıal toplantıların, hafta sonunu yazlıkta değerlendirmek isteyenler açısından sıkıntı oluşturacağını ifade eden Meclis Başkanı Parmaksız, "Zaten Perşembe günü hiç yapamayız. Alkollü olan toplantılarda bazı akadaşlarımız Cuma günü nedeniyle içemeyecekler. O neden Çarşamba ya da Pazartesi gününe alabiliriz" sözleri üzerine tartışmalar alevlendi.
  Toplantıda söz aldığı öğrenilen Meclis üyesi Abdülrahim Tikbaş "Zaten üyeler Ticaret Odası'nı yurtdışı seyahatler, yemek organizasyonları nedeniyle eleştiriyor. Bizim amacımız ayda bir yapılacak olan toplantının içkili mi içkisiz mi olacağı olmamalı. Dileyen içer dileyen içmez" diyerek görüş bildiriği ortaya çıktı.
  Meclis gündeminde önemli bir zaman kaybına ol açan bu madde daha sonra oylama yapılarak yine Cuma günü yapılması konusunda karara bağlandı.
  Meclis Başkanı M. Ali Parmaksız'ın bu görüşleri ise AYTO Meclisinde daha uzun süre konuşulacağa benziyor.

  Konuyla ilgili olarak Aydınpost Haber Merkezi'ne açıklama yapan Mustafa Ali Parmaksız, "Ben meclis üyelerince bana gelen bir konuyu gündeme getirdim. Benim özel bir talebim sözkonusu olmadı" diye konuştu.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim