• BIST 108.392
 • Altın 143,135
 • Dolar 3,5328
 • Euro 4,1224

  STK'dan nezaket ziyareti

  04.03.2009 16:48
  Nazilli Sivil Toplum Kuruluşları (STK) Platformu, Nazilli Ticaret Odası yeni yönetimine nezaket ziyaretinde bulundu.
  STKdan nezaket ziyareti
  STK'dan nezaket ziyareti STK'dan nezaket ziyareti STK'dan nezaket ziyareti

  Nazilli"de önceki günlerde 8 dernek ve sivil toplum kuruluşunun birleşimi ile kurulan Nazilli Sivil Toplum Kuruluşları Platformu üyeleri yine geçtiğimiz ay başında yeni yönetimini oluşturan Nazilli Ticaret Odasına nezaket ziyaretinde bulundular.
  Nazilli Ticaret Odası Başkanı Gültekin Kılınç, Yönetim Kurulu Üyeleri Vahit Aysan ve Ahmet Özova"nın hazır bulunduğu ziyareti Nazilli STK Platformu Üyelerinden Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Nazilli Şube Başkanı İbrahim Yağtu, Türkiye İşçi Emeklileri Derneği Nazilli Şube Başkanı Cahit Coşkun, Atatürkçü Düşünce Derneği Nazilli Şube Temsilcisi Mustafa Bozkır ve Nazilli Doğayı ve Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Bircan İnce gerçekleştirdi.
  Ziyaretlerinde Nazilli"de STK"ların birleşmesi, güçlenmesi yolunda ilk adımı attıkları için başkanlara teşekkür eden NTO Başkanı Kılınç, “Değişimde, gelişme ve ilerleme açısından çok fayda var. NTO olarak göreve geldiğimizden bu yana yeni projeleri hayata geçirmeye başladık. Halkımızın yararına olması için "Aydın alışverişi" diye bir kampanya başlattık. Nazilli"de Sivil Toplum Örgütleriyle öteden beri iyi ilişki içerisinde olduk. Yenipazar, Bozdoğan, Sultanhisar, Karacasu, Kuyucak, Buharkent ilçelerindeki esnaf, tüccar ve sanayiciler bizim üyemizdir. Nazilli Ticaret Odası olarak araştırma, geliştirme ve eğitim birimi kurmuştuk. Krizler yüzünden askıya almak zorunda kaldık. Yeni dönemde üniversite, sanayi ve Ticaret Odası olarak tekrar hayata geçireceğiz” dedi.
  Ziyarette STK Platformu adına konuşma yapan başkanlar, sivil toplum kuruluşları olarak Nazilli"nin gelişmesi, kalkınması ve istihdamın artması açısından ellerinden gelen her çabayı göstereceklerini ifade ettiler.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim