• BIST 106.711
 • Altın 143,514
 • Dolar 3,5567
 • Euro 4,1387

  Şerif Temel'den açıklama

  31.01.2009 14:24
  29 Mart yerel seçimleri için Aydın merkez ve ilçelerde siyasi hareketlilik başladı.
  Şerif Temelden açıklama
  Şerif Temel'den açıklama Şerif Temel'den açıklama Şerif Temel'den açıklama

  Uzun sürerdir sessizliğini koruyan adaylar çeşitli açıklamalarla gündeme gelmeye başladı. Demokrat Parti İncirliova Belediye Başkan Adayı Şerif Temel yaptığı açıklama ile niçin aday olduğunu açıkladı.
  Temel, kamuoyunda kin ve nefret uğruna DP"den aday olduğuna ilişkin çıkan söylentilere sert bir dille yanıt vererek “Bizim kin ve nefretle işimiz olmaz. Bizler birilerine seçim kazandırmak ya da kaybettirmek için aday olmadık. Beş yıl burada belediye başkanlığı yaptım. Beni İncirliovalı halkım iyi tanıyor. Birileri için müthiş, birileri için imkansız denilen hizmetleri ideal bildik. Bu uğruda da çalıştık. Daha güzel bir İncirliova inşa etmek İncirliova"nın hak ettiği hizmetleri kazandırmak için birilerinin değil halkımızın adayı olarak bu yola girdik. Düne kadar DP"den adaylığımı açıklamadan bizlere dürüst, şaibesiz, ağabeyimizsin diyenler bugün ne kadar güçlü ve kararlı olduğumuzu gördükleri için eleştiri oklarını da bizlere yönlendirmiş durumdadırlar. Bizler bunların hepsini hürmetle karşılıyoruz. Ve diyoruz ki meyve veren ağaç taşlanacak, dürüst insanlar lekelenmeye çalışılacaktır. Allah"a şükür ki İncirliova halkı bizleri iyi tanıyor. Bizler dürüstlüğümüzü, kalitemizi ve şaibesiz olduğumuzu beş yıllık belediye başkanlığı döneminde de gösterdik. Şunu da herkes iyi bilsin ki halkımızın destekleriyle İncirliova Belediye Başkanlığı"nı kazanacak güç ve iradeye sahibiz” dedi.
  Şerif Temel, neden Demokrat Parti"den aday olduğun ilişkin yaptığı açıklamada ise “Yaklaşık dört aylık süre içinde yaptığımız araştırmalar ile halkımızın önerileri doğrultusunda bir sağ partiden aday olmamız gerektiği kanısına vardık. Bu nedenle de babamızın partisi olan Demokrat Parti"den adaylığımızı koymanın daha uygun olacağını düşündük. Halkımıza sorduk, onların tercihi ve destekleriyle de adaylığımızı açıkladık. Demokrat Parti çatısı altında da tüm vatandaşlarımıza dün olduğu gibi bugün de herkese gönül ve parti kapımız sonuna kadar da açık olacaktır” ifadelerine yer verdi.
  Temel ayrıca, seçimlere şimdiden en iyi şekilde hazırlandıklarını ve İncirliova için nasıl hayırlı olacaksa sonucun o şekilde olmasına duacı olduğunu söyledi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim