• BIST 107.700
 • Altın 144,091
 • Dolar 3,5280
 • Euro 4,1445

  Şans Aydın'a güldü

  13.01.2009 14:15
  Sayısal Loto'da 3 miyon Tl Aydın'a çıktı.
  Şans Aydına güldü
  Şans Aydın'a güldü Şans Aydın'a güldü Şans Aydın'a güldü

  Sayısal Loto'nun bu haftaki çekilişinde 6 rakamı doğru tahmin ederek 3 milyon 19 bin 800 TL 95 Kr"luk büyük ikramiyeyi kazanan Aydınlı talihli henüz ortaya çıkmadı. Talihlinin kuponun oynandığı ve Aydın"a ikinci kez büyük ikramiye çıkaran bayi vatandaşların akınına uğrarken, talihliyi tanımayan bayi talihliyle tanışmak istediğini belirtti.
  Sayısal Loto'nun 9 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirilen çekilişindeki 01-07-25-34-39-47 rakamlarını doğru tahmin eden ve Aydın il merkezinde yaşayan talihli, kent merkezinde günün konusu oldu. İkramiyenin Aydın"a çıktığının duyulmasının ardından talihli kuponun oynandığı Aydın 24 No"lu Sayısal Loto bayisine akın eden vatandaşlar şansını denedi. 3 milyon TL talihlisinin kim olduğu merak konusu olurken, talihlinin Aydın için iyi bir yatırım yapması temennisinde bulunuldu.
  Talihli kuponun oynandığı Aydın 24 No"lu Sayısal Loto bayisinin 26 yıllık sahibi Osman Beşirli, Cumartesi akşamı çekişlin ardından televizyonda geçen alt yazıdan büyük ikramiyenin Aydın"a çıktığını öğrendiklerini söyledi. Pazar günü işyerlerinin kapalı olması nedeniyle şanslı kuponun oynandığı bayii öğrenemediklerini belirten Beşirli, “Pazartesi günü Ankara Milli Piyango Genel Müdürlüğüne telefon açtık. Oradan kupanın Aydın 24 No"lu bayiden oynandığını öğrenince kendi iş yerimizin olduğu ortaya çıkmış oldu. Aydın"daki Milli Piyango İl Müdürlüğü"nü de aradım. Orası da aynen teyit etti, 24 No"lu bayiye çıktığını söyledi. 2000-20001 yılarında da aynen 5+1"de Aydın"da il defa Sayısal Loto"da büyük ikramiye bizden çıkmıştı. Bu ikinci defa oluyor. O talihli o günün parasıyla ya 105 yada 98 milyar almıştı” dedi.
  O zamanki talihlinin kim olduğunu öğrenmediklerini ve hiçbir kimsenin bu konuda kendilerine müracaat etmediğini açıklayan Beşirli, şöyle konuştu: “Şimdikini de bilmiyorum artık. Talihlinin kim olduğunu da bilmiyoruz. İnşallah gelir bizleri de sevindirir. Büyük ikramiye bizden çıktıktan sonra Sayısal Loto"da biraz artış oldu. İnşallah daha da olacak. İnşallah aydınımız için iyi bir yatırım yapar. 3 trilyon az bir para değil. Kendisi ve ailesi için öncelikle sağlık diliyoruz. Aydını"mız içinde hayırlı olur inşallah”
  Bu arada; Sayısal Loto"da büyük ikramiyeyi Aydın"a kazandıran 24 No"lu bayi vatandaşların akınına uğrarken; işyeri sahibi de hazırlattığı “Aydınımıza ikinci kez Sayısal Loto"dan en büyük ikramiyeyi verdik”, “Dağlarından yağ, ovalarından bal ve sayısal makinesinden para akan Aydın"ım benim” ve “Bre durmaz gayrı bu kervan, Yine Şahlandı süper loto. Devir 3 trilyon 700 milyar” yazılı tabelalarla talihli kuponun kendi işlerlerinde oynandığını daha fazla kişiye duyurmaya çalıştı.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim