• BIST 107.041
 • Altın 143,530
 • Dolar 3,5635
 • Euro 4,1526

  Rotary'de İsce dönemi

  15.07.2009 15:13
  Söke Rotary Kulüp’de 2008-2009 dönemi Başkanı Hakan Turhan, başkanlık görevini yeni dönem Başkanı Mahfi İsce’ye devretti.
  Rotaryde İsce dönemi
  Rotary'de İsce dönemi Rotary'de İsce dönemi Rotary'de İsce dönemi

  Hakan Turhan"ın dönem Başkanlığı"nda 60"a yakın projeye imza atan ve Söke eğitim kurumlarına önemli katkılarda bulunan Söke Rotary Kulübü"nün yeni dönem Başkanı Mahfi İsce; eğitim kurumlarına desteklerinin devam edeceğini, öncelikli olarak 1956 yılında eğitime başlayan Çeltikçi İlköğretim Okulu"na bir bilgisayar laboratuarı kazandıracaklarını söyledi.
  Yeni dönem Başkanı Mahfi İsce, Rotary Kulübünün bu yılki hedefleri içinde Polio Plus (Çocuk Felci)"ni dünya üzerinden silme projesi kapsamında çalışmalar yapılacağını ve Söke Rotary Kulübü"nün de bu çalışmalar içinde bulunacağını belirtti. Söke Rotary Kulüp Başkanı Mahfi İsce; “Tüm dünyada olduğu gibi bizde temiz su, açlık, sağlık, okuma-yazma konusuna önem vererek birçok çalışmalara başladık. Engelliler ile ilgili okullarımızdaki eksiklerin giderilmesi çalışmalarına başlandı. Yine engelliler ile ilgili A"dan Z"ye bir odanın tefrişi ve oyuncak odası yapımını gerçekleştireceğiz. Bununla ilgili fon oluşturma komitemiz faaliyete geçti” dedi.
  Rotary'nin sloganını “Dünyanın Geleceği Sizin Ellerinizde" olarak belirlendiğini belirten Mahfi İsce; "İçinde bulunduğumuz dünya ve toplum için hizmetler üreterek, Rotary'nin sağlık, eğitim ve yoksulluk konusundaki hedeflerini gerçekleştirmek ve bu şekilde dünya barış ve karşılıklı anlayışına destek olmak üzere yola çıkıyoruz. Yapacağımız çalışmalar bir ekip işi. Gerçekleşen ve gerçekleşecek projeler daima ekiplerce yapılacak çalışmalar ile başarıya ulaşacaktır. Hep birlikte güzel projelere imza atacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim