• BIST 90.383
 • Altın 144,263
 • Dolar 3,6117
 • Euro 3,9021

  Pınar Aylin'i ağlattılar

  01.05.2009 22:00
  Pınar Aylini ağlattılar
  Pınar Aylin ile eski eşi Mert Tokatlıoğlu arasındaki mal paylaşımı ve tazminat davası bir türlü sonuçlanamadı. Eski eş, son duruşmada 20 bin lira tazminat istedi.
  Pınar Aylin'i ağlattılar Pınar Aylin'i ağlattılar Pınar Aylin'i ağlattılar

  Bir yıl önce boşanma davası sona eren Pınar Aylin, önceki gün eski eşi Mert Tokatlıoğlu'nun 2,5 yıl önce açtığı "taraflar arasındaki mal paylaşımı ve tazminat davası"na katıldı. Tokatlıoğlu, Aylin'in açtığı boşanma davası üzerine 30 bin dolar nakit para, Çeşme'deki yazlık ev ve evlilikleri sırasında aldıkları jipi istemiş, bunun için de mahkemeye dilekçe vermişti.

  Önceki gün görülen duruşmada evlenmeden önce satın aldığı evine yeniden sahip olan Pınar Aylin, bu kez eşinin 20 bin TL'lik tazminat istemesiyle sarsıldı. Tokatlıoğlu, aile fertlerini şahit olarak çıkardığı son duruşmada, ünlü şarkıcının adına kayıtlı olmasına rağmen ortada olmayan jiple ilgili hakkında çıkan haberlere çok üzüldüğünü belirterek, Aylin'den 20 bin TL manevi tazminat talebinde bulundu. Gazetelerde çıkan, "Mert jipimi çaldı"
  başlıklı haberlerden dolayı Tokatlıoğlu'nun 20 bin TL'lik tazminat talebinde bulunması, Pınar Aylin'in sinirlerini altüst etti. Uzun zamandır duruşmanın sonuçlanması bekleyen Aylin, bu istek yüzünden davanın ileri bir tarihe ertelenmesinden dolayı, duruşma salonunu gözyaşları içinde terk etti. Ünlü şarkıcı konuşla ilgili olarak, "Önceki gün mahkemeye çıktık. Ama sonuçlanmadı. Kızım hiçbir şey bilmiyor. Kendimden daha önemlisi kızım. Onu korumak adına konuşmayacağım" dedi.

  Gazeteport

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim