• BIST 89.629
 • Altın 146,317
 • Dolar 3,6219
 • Euro 3,9415

  Önce tabutta, şimdi omuzda

  23.03.2009 14:26
  Önce tabutta, şimdi omuzda
  AKP İl Başkanı Sadık Atay, MHP'den gelen Kipa'da Hüseyin Aksu'nun müdahalesi yoktur açıklamalarına gecikmeden yanıt verdi.
  Önce tabutta, şimdi omuzda Önce tabutta, şimdi omuzda Önce tabutta, şimdi omuzda

  HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

  AYDINPOST ÖZEL-AKP İl Başkanı Sadık Atay, MHP'den gelen Kipa'da Hüseyin Aksu'nun müdahalesi yoktur açıklamalarına gecikmeden yanıt verdi.
  Allah'tan korkun diyen AKP'li Başkan Sadık Atay, "Biz görevimiz dolayısıyla doğruları anlatacağız. Şimdi beyfendi bir sürü atıp tutmuş. Kardeşim biz hiçbir partiye laf etmiyoruz. Çünkü biz AK Parti'yiz. Yaşanmış bazı şeyleri hatırlatmak zorundayız. Tariş dediki burayı konut alanı yapmak istiyoruz dediler. Neden o dönem ticari alanı konut alanına çevirmedin? Ünlü bir işadamının da parasını bankaya yatırttın. Sonra da hesaptan parayı geri aldın. İki tane de memur işinden oldu, sürüldü. Ben Aydın'da pazaryerlerini kaldıracağım dediler, ne dedi esnaf? Bugün AK Parti'yi Kipa'ya buraya getirmekle suçlayan insanlar samimi davranmıyor. Naptı vatandaşlar, tabut taşıdılar sırtlarında hatırladınız mı? Ama bugün omuzlarında taşıyorlar? Bunları unutmayacağız. İşini usbtasına bırakın diyorlar. E doğru. Ortekin de, Mustafa Selçuk da senin çırağın değil mi? Çıraklarına diyor ki, siz yapamadınız, elinize gözünüze bulaştırdınız çekilin ben geliyorum diyor. Çünkü ben işin ustasıyım diyor. Değerli dostlar kendinize yazık etmeyin. Biz iktidar partisiyiz bununla da gurur duyuyoruz" dedi.
  MHP İl Başkanı Hasan Muti, bir kaç gün öncesinde yazılı açıklama yaparak Kipa konusuna MHP adayı Hüseyin Aksu'nun müdahalesinin olmadığını iddia etmişti.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim