• BIST 108.343
 • Altın 143,463
 • Dolar 3,5305
 • Euro 4,1290

  NTO'da komite seçimleri

  03.02.2009 17:40
  Nazilli Ticaret Odası (NTO) Meslek Komiteleri Seçimleri büyük ölçüde tamamlandı.
  NTOda komite seçimleri
  NTO'da komite seçimleri NTO'da komite seçimleri NTO'da komite seçimleri

  NTO hizmet binasında devam eden seçimlerde meslek komitesi başkan, başkan yardımcısı, meclis başkanı, meclis başkan yardımcıları ve katip üye seçimlerinin büyük ölçüde tamamlanırken, NTO"un yeni Meclis Başkanı Enes Öğünçlü oldu.
  NTO"nın 4 yıl aradan sonra gerçekleştirdiği yargı gözetiminde olmaksızın meslek komiteleri başkan, başkan yardımcıları ve katip üye seçimlerinde yönetim kurulunun 32 üyesi oy kullandı. Tek liste ile gidilen oyalamada NTO Meclis yeni Başkanı Enes Öğünçlü olurken Başkan yardımcılıklarına Süleyman Bilgen, Erol Sezgin getirildi. Meclis Katip Üyesi ise Yılmaz Kınlı oldu.
  Geçtiğimiz hafta tüm üyelerin katıldığı yönetim kurulu üyeleri seçimlerinin ardından da görev dağılımı için seçimler başlatıldı. 3 ve 4 Şubat tarihlerinde yapılacak olan seçimlerin ilk gününde tek liste ile girilen seçimlerde oylar Enes Ögünçlü Başkanlığındaki ekibe verildi. Oy kullanmak için oda hizmet binasına gelen yönetim kurulu üyeleri aynı zamanda da yeni yönetim kuruluna hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
  Tebrikleri kabul eden yeni Meclis Başkanı Enes Öğünçlü, 31 yıldır oda üyesi olduğunu ve son 14 yılda Meclis Yürütme Kurulu Üyeliği ile Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevini sürdürdüğünü ifade etti. Öğünçlü, NTO"nun etkin bir oda olduğunun altını çizerek “Bu seçimlerde meclis üyesi arkadaşlarımın gösterdiği teveccüh ile NTO Meclis Başkanı olarak seçildim. Arkadaşlarımın şahsıma göstermiş oldukları güven ve teveccüh, bana şevk ve güç vermiştir. Önümüzdeki dört yıl içerisinde gerek çalışmalarımızla gerekse odamızın çözülmeyi bekleyen öncelikli sorunları ve yarım kalan projeleri tamamlamak için canla başla çalışacağız. Seçimlerin başta odamız sonra da tüm Nazilli için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
  NTO"nun yarın yapılacak olan seçimlerinde ise yönetim kurulu başkanı, yönetim kurulu asil ve yedek üyeleri, disiplin kurulu asil ve yedek üyeleri ile TOBB delegesi asil ve yedek üyeleri seçimi yapılacağı öğrenildi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim