• BIST 107.324
 • Altın 142,760
 • Dolar 3,5643
 • Euro 4,1426

  Nazillili işadamları Manisa'da

  07.04.2008 11:45
  Nazillili iş adamları İzmir Dikili’nin ardından ikinci iş gezilerini Manisa Vestel City’e yaptılar.
  Nazillili işadamları Manisada
  Nazillili işadamları Manisa'da Nazillili işadamları Manisa'da Nazillili işadamları Manisa'da

  İş gezisine, İlçe Kaymakamı Caner Yıldız, Belediye Başkanı Aytekin Kaplan, Nazilli Ticaret Odası Üyeleri, Nazilli Sanayici ve İşadamları Derneği (NASİAD) Üyeleri, Nazilli Genç İşadamları Derneği (NAZGİAD) Üyeleri ve bazı iş adamları katıldı.
  Burada çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima ve fırın üretim tesislerini gezen Nazilli Heyeti, çalışmaları yerinde görerek makineler hakkında detaylı bilgi sahibi oldular. Vestel City Buzdolabı-2 ve Çamaşır Makinesi Üretim Sorumluları İlhan Köncü ve Zafer Ak, Nazilli"den gelen 40 kişilik heyeti fabrika içerisinde rehberlik ederek tanıtım yaptılar. Vestel"in Manisa"da yan tesisleri ile birlikte ortalama 200 bin kişiye ekmek kapısı olduğunu ifade eden üretim sorumluları yaptıkları açıklamada “1997 yılında Manisa'da kurulan Vestel Beyaz Eşya, 1999 yılında buzdolabı, 2000 yılında split klima, 2003 yılında çamaşır makinesi, 2005 yılında ise pişirici cihazlar üretmeye başladı. Şirket, 2007 yılının başında açtığı fabrikayla bulaşık makinesi yatırımını tamamladı. Vestel Beyaz Eşya'nın misyonu, uyguladığı kalite yönetim sistemi ve benimsediği sürekli gelişim ilkesiyle, Türkiye'deki ve dünyadaki müşterilerinin istek ve beklentilerine uygun, ekonomik, yenilikçi ve rekabetçi ürünler sunmaktır. Şirketin vizyonu ise, daha fazla insana, daha fazla ve daha iyi hizmet sunabilmek için toplam kalite yönetimini benimseyerek beyaz eşya sektöründe dünyanın en iyi ürünlerini sunan şirket olmaktır. Vestel Beyaz Eşya ürünlerinin pazarlaması iç pazarda Vestel Dayanıklı Tüketim Malları A.Ş., dış pazarlarda ise Vestel Dış Ticaret A.Ş. tarafından yapılmaktadır. Esnek üretim yeteneği ve müşteri taleplerini hızlı karşılama gücü ile son yıllarda yüksek büyüme trendi yakalayan Vestel Beyaz Eşya, bugün başta İngiltere, Fransa, Almanya ve İspanya gibi yüksek müşteri beklentileri olan gelişmiş pazarlar olmak üzere, 100'ü aşkın ülkede, ürünleri ve kalitesi ile aranan bir şirket haline geldi” ifadelerine yer verdi.
  Nazillili işadamlarının ufkunu açmak amacıyla bu tür gezileri düzenlediklerini ifade eden Nazilli Kaymakamı Caner Yıldız “Biz Nazilli olarak, iş adamlarımızın ufkunu açmak istiyoruz. Dikili"de sera bölgelerine düzenlediğimiz iş gezimizin ardından şimdi de Dünya devi haline gelen Manisa"da bulunan Vestel City tesislerine iş gezisi düzenledik. Tabi bu iş gezilerimiz devam edecektir” dedi.
  Belediye Başkanı Aytekin Kaplan ise “Nazilli"de belediye olarak iş adamlarımıza her türlü imkanı sağlamaya çalışıyoruz. Bilindiği gibi organize sanayi bölgemizde alt yapı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hemen hemen yol yapım çalışmaları tamamlandı. Çok yakında tapu dağıtımları için kura çekilişlerimiz yapılacak ve işyeri arazileri teslim edilecek” dedi.
  Geziden oldukça memnun kalan işadamları organizede emeği geçenlere teşekkür ettiler.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim