• BIST 90.383
 • Altın 144,409
 • Dolar 3,6117
 • Euro 3,9021

  Nazilli'de seçim çalışmaları

  01.02.2009 14:03
  Nazillide seçim çalışmaları
  Nazilli Rotary Kulübü üyeleri düzenledikleri toplantıda Milliyetçi Hareket Parti (MHP) Nazilli Belediye Başkan adayı Haluk Alıck ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.
  Nazilli'de seçim çalışmaları Nazilli'de seçim çalışmaları Nazilli'de seçim çalışmaları

  Toplantıda konuşan Nazilli Rotary Kulübü Dönem Başkanı Mehmet Karaaslan, “Rotary Kulübü olarak yerel seçimler başlamadan Belediye başkan adaylarımızla buluşarak karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak istiyoruz. Bu amaçla belli aralıklarla tüm adaylarımızla buluşup sohbet etmek istiyoruz. Sivil toplum örgütü olarak bizlerde fikirlerimizi söyleyip birlikte hareket edebileceğimiz bir belediye başkanı olmasını arzuluyoruz. Yerel yönetimlerle iç içe olmak amacıyla düzenlediğimiz bu toplantılarda diğer partilerin de tüm adayları ile seçimlere kadar buluşmuş olacağız” dedi.
  Nazilli"nin genç bir nüfusa sahip olduğunu ve bu nüfusun geleceğini garanti altına almak için yatırımların önünün açılması gerektiğini ifade eden Haluk Alıcık da, “Nazilli"miz istihdam sağlanması için öncelikle elinde tuttuğu altın değerindeki Jeotermal kaynakları değerlendirmelidir. Yatırımcıyı Nazilli"ye çekmek için yatırımcının ayağına gidilmeli ve teşvik edici çalışmalarla Nazilli"ye davet edilmelidir. Bu çalışmaları yaparken ben değil biz diyerek hareket etmeliyiz. Nazilli"de doğmuş, Nazilli"de yaşayan ve Nazilli"de hayatına veda edecek birisi olarak gelecek nesillere kalıcı yatırımlar bırakmak için bu göreve talip olduk. Ve hakkını en iyi şekilde vermek için sivil toplum örgütlerinin de desteğini alarak yetenekli ve donanımlı kadrolarımızla Nazilli"mize hizmet vermeye hazırız. Sayın Esat Ergüler"in 1994 yılında batık halde devralarak buralara getirdiği belediyeyi daha yükseğe taşımak bizlerin görevidir” diye konuştu.


  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim