• BIST 90.383
 • Altın 144,409
 • Dolar 3,6117
 • Euro 3,9021

  Mustafa Ancın işi abarttı

  23.12.2008 11:51
  Mustafa Ancın işi abarttı
  AK Parti Aydın Belediye Başkan aday adayı Mustafa Ancın, daha aday adayı iken taahhütname hazırlatıp dağıtmaya başladı.
  Mustafa Ancın işi abarttı Mustafa Ancın işi abarttı Mustafa Ancın işi abarttı

  Ak Parti Aydın Belediye Başkan aday adayı mimar Mustafa Ancın, aday adaylığı sürecinde kamuoyunu bilgilendiren bir "Taahhütname" hazırlatıp dağıtıyor.

  Aydınlıların geleceğine yön verecek olan 29 Mart 2009 yerel seçimleri öncesinde çalışmalarını son sürat devam ettiren Ak partili Mustafa Ancın, “Söz uçar, yazı kalır. Bu sebepten dolayı halka kendimi daha iyi anlatmak ve prensiplerimi belirtmek üzere taahhütname hazırlayıp hemşerilerimle paylaşmayı uygun gördüm. Bu konuda iyi bir ekip çalışmasıyla hazırladığımız taahhütnamemi Aydın"daki tüm ev ve işyerlerine ulaştırmayı planlıyorum” dedi.

   

  Kimseye bir borcum yok!

   

  Ak Parti Aydın Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Mustafa Ancın, tek taahhüdünün Aydınlı hemşerilerine olduğunun altını çizerek, “Bir tek taahhüdüm var, o da hemşerilerime ve milletimedir. Bunu da bu taahhütnameyle iletiyorum. Bunun dışında kimseye ne bir taahhüdüm ne de bir borcum var!” şeklinde konuştu.

   

  Herkesin saklamasını istiyorum

   

  Aday adaylığı, adaylığı ve şayet seçilirse belediye başkanlığı süresince uygulamaya söz verdiği ve hiçbir zaman vazgeçmeyeceği prensiplerini maddeler halinde Aydınlılarla paylaşan Ak Parti Aydın Belediye Başkan aday adayı mimar Mustafa Ancın, halkın bu taahhütnameyi saklamasını da rica ediyor.

  Kapı kapı dağıtım yapılarak halka ulaşacak olan taahhütnamede önemli sözler veren Mustafa Ancın bu çalışmayla 150 bin kişiye ulaşmayı hedeflediğini de sözlerine ekledi.

   

  Taahhütname samimiyetin belgesi

   

  Adaletten ayrılmadan, birlik ve beraberlik içerisinde Aydın"ı yönetmeye talip olduğunu söyleyen Ak Partili aday adayı Mustafa Ancın, “Amacım gelecek nesillere daha güzel ve yaşanabilecek bir kent bırakmaktır. Göreve gelmem halinde Aydın"da büyüme, kalkınma hamlelerine birlikte imza atacağız. Halka dağıttığım bu taahhütname de hemşerilerime olan sevgi ve samimiyetimin bir belgesidir. Lütfen taahhütnameyi alan tüm hemşerilerim bunu saklasın. Sözümde durmaz isem de bana verdikleri oyları helal etmesinler” diye konuştu.

   

   

  Taahhütnamede neler var?

  * Hemşehrilerimin paralarının nerelere ve nasıl harcandığını bilmeleri için, bütün belediye

  gelir ve giderlerini 3 ayda bir bütün hemşerilerime ve basın mensuplarına açıklayacağım!

  * İmar uygulamalarında hiçbir vatandaşımız mağdur edilmeyecektir! Konunun ilgilileri Meclistoplantısından önce ilgili muhtarlıklarda bilgilendirilecek ve meclis oturumlarına davet edileceklerdir.

  * İmar düzenlemelerinde bir hemşehrimiz mağdur edilirken, diğerine haksız kazanç sağlanmayacak, adaletten asla taviz verilmeyecektir.

  * Tüm belediye hizmetlerinde “Önce ihsan, sonra insan” modeli yerine “İnsanı yücelt ki, Devlet yücelsin” modeli uygulanacaktır!

  * Mevki ve makamı bir hizmet aracı olarak görecek asla bir baskı unsuru olarak kullanmayacağım!

  * Ulaşılamayan bir başkan değil, kolkola, gönül gönüle bir başkan olup daima sizlerle iç içe

  olacağım!

  * Belediye imkanlarını kimseye peşkeş çekmeyecek, çektirmeyeceğim!

  * Seçildiğim siyasi partiden istifa edip başka bir siyasi partiye geçmeyeceğim!

  * Çevre, insan, hayvan haklarının vb. koruyucusu olacağım, destekleyeceğim.

  * Şehit aileleri, gazilerimize ve engelli vatandaşlarımıza elimden gelen her türlü desteği

  vereceğim.

  * Aydınlı hemşehrilerime bedel ödetecek her türlü davranıştan uzak duracak, tam aksine herkesin bilgi ve tecrübelerinden şehrim adına faydalanacağım.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim