• BIST 107.206
 • Altın 143,369
 • Dolar 3,5533
 • Euro 4,1312

  Müftü'ye nezaket ziyareti

  11.09.2008 17:32
  Nazilli'ye tayinle gelen Müftü Hasan Hüsnü Sula’ya hoşgeldiniz ziyaretleri sürüyor.
  Müftüye nezaket ziyareti
  Müftü'ye nezaket ziyareti Müftü'ye nezaket ziyareti Müftü'ye nezaket ziyareti

  Nazilli'ye tayinle gelen Müftü Hasan Hüsnü Sula"ya hoşgeldiniz ziyaretleri sürüyor. Nazilli Aktif Sanayici ve İşadamları Derneği (NASİAD) Başkanı Elmalı ile Nazilli Ticaret Odası (NTO) Başkanı Gacar, Müftü Sula"ya nezaket ziyaretinde bulunarak görevinde başarılar dilediler.
  NASİAD Başkanı Nuri Elmalı ile NTO Başkanı, NASİAD Üyesi Mehmet Gacar, Çeşme Müftülüğü görevinden Nazilli Müftülüğüne tayin edilen Hasan Hüsnü Sula"yı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler. Yaklaşık 1 buçuk saat süren ziyarette gerçekleşen sohbet ortamında Müftü Sula"nın bir hafta önce göreve başlamasına rağmen Nazilli ve çevresini iyi tanıdığı gözlendi.
  İlçedeki bir çok camiyi ve göreviyle ilgili yerleri gezdiğini belirten Müftü Sula, “Nazilli büyük ve güzel bir ilçe. 40 ilden daha büyük olduğunu öğrendiğim Nazilli"nin insanları da çok sıcak. Burada görev yapacak olmamdan dolayı çok mutluyum. Sizler gibi değerli bir çok başkan ve müdürle bir haftadır görüşmelerim sürüyor. Katıldığım iftar yemeklerinde ve gittiğim camilerde bana gösterilen yakın ilgi nedeniyle ayrıca çok mutlu olduğumu belirtmek istiyorum. Benden önceki Müftümüz Sayın Halit Sezgin"in yapmış olduğu çalışmaları çok beğendim. Yarım bıraktığı çalışmaları da en iyi şekilde tamamlayacağım. Müftülük çalışanlarımızla birlikte görevimizi en iyi şekilde yapmaya gayret edeceğiz. Bunda da sizlerden büyük destek alacağıma inanıyorum. Ziyaretinizden dolayı da ayrıca teşekkürlerimi sunmak istiyorum” dedi.
  Mehmet Gacar ve Nuri Elmalı, Nazilli"deki görevinin hayırlı olmasını dilediklerini ifade ederek “Sizin gibi çok değerli insanlarla birlikte çalışmak bizleri çok mutlu eder. Çalışmalarınızda destek olmak bizim için büyük gurur kaynağıdır. Nazilli"mizin her alanda başarılı olması, daha yaşanılır hale gelmesi ve insanlarımızın mutlu olması için elimizden ne geliyorsa yapacağımıza emin olabilirsiniz. Manevi değerlerimizin yaşatılması ve en iyi şekilde uygulanması için sizlere düşen görev kadar bizlere de büyük görevler düştüğünü belirtmek istiyoruz” dediler.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim