• BIST 107.206
 • Altın 142,796
 • Dolar 3,5533
 • Euro 4,1312

  MHP'nin adayı Alıcık

  12.12.2008 21:13
  Milliyetçi Hareket Partisi Nazilli'de adayını açıkladı!
  MHPnin adayı Alıcık
  MHP'nin adayı Alıcık MHP'nin adayı Alıcık MHP'nin adayı Alıcık

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nazilli İlçe Teşkilatı Nazilli Belediye Başkanı adayının Haluk Alıcık olduğunu açıkladı. MHP"li vekillerinde hazır bulunduğu bayramlaşma sırasında adaylığını açıklayan Alıcık “Lider ülke Türkiye, örnek ilçe Nazilli sevdalılarının temsilcisi olan MHP"den aday olduğum için büyük onur duyuyorum” dedi.
  Bayramda milletvekilleri ve partilileri ile bir araya gelen MHP Nazilli İlçe Teşkilatı, hem partilileri ile bayramlaşmanın hem de belediye başkanlığı için adayını açıklamanın mutluluğunu yaşadı. Aydın Milletvekilleri Ali Uzunırmak, Recep Taner, MHP Aydın İl Başkanı Hasan Muti, komşu belde ve ilçelerin ilçe başkanları, kadın kolları teşkilatı ve çok sayıda partilinin katıldığı ilçe binasındaki bayramlaşma töreninde izdiham yaşandı. İlçe Başkanı Rafet Şentürk, yaptığı kısa konuşmanın ardından Nazilli Belediye Başkanlığı için tek adaylarının Genel Başkanları Dr. Devlet Bahçeli"nin de onayladığı Haluk Alıcık olduğunu açıkladığında parti binasında büyük sevinç yaşandı. Daha sonra partililerine hitap eden Alıcık, konuşmasında, MHP"den aday olduğu için büyük onur duyduğunu ifade etti. Alıcık konuşmasında “Aday olmam için beni teşvik eden, Nazilli halkına, teşkilatımıza, beni bu göreve layık gören Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli"ye ve Aydın Milletvekillerimize çok teşekkür ediyorum. Allah nasip eder de bu göreve layık görülürsem, Nazilli"nin evladı olarak beni bağrına basan bu mert ilçeyi hak ettiği zirveye taşıyacağımıza inanıyorum.
  Bu güne kadar yapmış olduğumuz görevlerde halkımızı nasıl kucakladıysak, tüm Nazilli halkını belediye başkanı olarak da kucaklamaya devam edeceğim. Nazilli Belediye Başkanlığında insanlarla bütünleşen, dertleri ile dertlenen, neşesi ile neşelenen, yemeyen, yedirmeyen, doğruluk ve dürüstlükten taviz vermeyen, Nazilli"mize en mükemmel hizmeti yapmak temel ilkemiz olacaktır. Nazilli Belediye Başkanlığı döneminde; iş, aş derdine düşmüş mutsuz insanların oturduğu bir şehir olmaktan çıkacak, üreten, yüzü gülen, huzurlu insanların şehri olacaktır. Nazilli"nin sorunlarını biliyorum. Bu sorunları çözebilecek tecrübeli kadroya ve bilgiye sahibim. Biz; mevkiye, makama, şana, şöhrete değil, Allah"ın rızasına talibiz. Metodumuzda ben değil biz varız. Nazilli"mizin sorunlarını halkımızla kol kola, omuz omuza hep birlikte çözeceğiz. Bu kutlu yolda Allah yar ve yardımcımız olsun” ifadelerini kullandı.
  Nazilli Belediye Başkanı adaylarının sosyal ve kültürel açıdan yapmış olduğu çok değerli hizmetleri bulunduğunu belirten Aydın Milletvekilleri Recep Taner ve Ali Uzunırmak, yapmış oldukları konuşmalarda, adayları olan Haluk Alıcık ve ekibine her açıdan güvendiklerini ifade ettiler.

  Diğer Haberler
  12345678
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim